Yükleniyor...

Bu Altcoin 24 Saatte %12280 Artış Gösterdi

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in (BTC) yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası oldukça hareketlenmişti.

bu altcoin son 24 saatte 12280 artis gosterdi

Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin’in (BTC) yükselişiyle birlikte, kripto para piyasası oldukça hareketlenmişti. Bitcoin’in bu yükselişini ise XRP ve XLM gibi bazı lider altcoinler takip etti. Özellikle her iki altcoin de haftada %100’ün üzerinden değer kazanarak haftanın en çok değer kazanan varlıkları arasında kendine yer aldı.

Bu hafta itibariyle ise, altcoinlerde kayda değer yükselişler sürüyor. Ethereum (ETH) son 24 saatte %3.48 yükselirken, XRP 2.78, Cardano (ADA) %5.80, Neo (NEO) 3.45, VeChain ise %9.16 artış gösterdi.

Az bilenen altcoinler arasında ise, ONOToken (ONOT) isimli bir token son 24 saatte %12327 oranında yükselerek dikkat çekti. Kendisini, uygulama dağıtımı, geliştirme ortamı, akıllı sözleşme geliştirme, trafik dağıtımı ve yayınlama için altyapı sağlamak üzere EOS.IO yazılımında geliştirilen halka açık bir zincir olarak tanımlayan projenin tokenının haftalık kazanımı ise %16663 oranında oldu. Token yayın saati itibariyle, 0.0133 dolardan işlem görüyor.

Bu tip altcoinler ciddi yükselişlere sahne olsa da pek güven vermemeleri yönüyle biliniyor. Bu tip tokenlar hakkında açıklamalarda bulunan kripto para analistleri ciddi anlamda sert yükselişler göstermiş ve pek tanınmayan kripto paraların riskleri hakkında uyarıyor. Yatırımcıların bu noktada hangi kripto para birimine yatırım yapacağı konusunda dikkatli olması gerekiyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner