Yükleniyor...

Bitcoin Son 1 Haftada 2.000 Dolardan Fazla Değer Kazandı

Bitcoin, son altı ay içinde ilk kez yeni zirvelere ulaştı.

Bitcoin Fiyatı 3

Bitcoin, son altı ay içinde ilk kez yeni zirvelere ulaştı. Fiyatı yükseliyor ve ‘boğa koşusu’ durumuna ulaşıldığından dolayı kripto para piyasanın yükselişini etkiliyor.

Kripto para birimlerinin tamamına bakıldığında piyasadaki büyük artışlar olduğunu görüyoruz. Bazı kripto para birimlerinde çift haneli artışlar dikkat çekiyor.

Bitcoin Fiyatı

Bitcoin Fiyatı

Son yedi gün içinde Bitcoin fiyatı 2.000 doların üzerinde değer kazandı. Haftalık en düşük seviye olan 5.876,61 dolardan başlayan fiyatlar 8.078,87 dolara kadar yükselirken hem grafikten hem de Bitcoin’deki olumlu rakamlardan bunu görmek kolay. Fiyatlar şu anda New York’ta gerçekleşen Consensus konferansıyla bir araya gelmesiyle birlikte artan bir duyarlılıkla daha da artabilir. Son yedi günde Bitcoin fiyatı yüzde 37,47 oranında artmış durumda.

Ethereum Fiyatı

Ethereum Fiyatı

Bitcoin’e çok benzeyen Ethereum, son yedi gün içinde çok şey kazandı. Şu anda Ethereum fiyatı 231,25 dolar seviyesinde el değiştiriyor ve bu son yedi günde yüzde 38,85 oranında değer artışı anlamına geliyor.

Ethereum’un fiyatı genellikle Bitcoin fiyatından doğrudan etkilenir ve grafiklere ve artış yüzdesine bakıldığında şu anda durum tam olarak böyle.

Ripple Fiyatı

Ripple Fiyatı

Ripple, Ethereum’dan farklı olarak Bitcoin’e benzer bir şekilde eğilim göstermiyor. Ancak şu anda XRP, toplam piyasa değeri arttıkça yükseldi ve son 7 günde yüzde 33,7 oranında değer kazandı. Haftaya 0,294114 dolar ile başlayan XRP’nin mevcut fiyatı 0,432914 dolar. XRP son 24 saatte yüzde 13,89 oranında değer kazanarak yükselişin devam edeceğinin sinyalini veriyor.

Bitcoin Cash Fiyatı

Bitcoin Cash Fiyatı

Bitcoin Cash, son yedi günde haftanın en düşük seviyesi olan 278,45 dolardan yüzde 28,58 değer artışı ile 389,89 dolara kadar yükseldi.

Bitcoin Cash geçtiğimiz hafta boyunca değer kazanırken, ilk 20 kripto para birimi arasında günlük işlemlerde kırmızıya bürünmüş tek token. Bitcoin Cash şu anda günlük işlemlerde yüzde 1,86 oranında düşüşle karşı karşıya.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner