Yükleniyor...

Bitcoin Son Dakika: 24 Aralık 2022 Bitcoin Kaç Dolar, Kaç TL?

Blockchain şirketi olan Paxos, FTX saldırısının ardından çalınan 20 milyon dolarlık tokenı geri almayı başardı.

bitcoin haberler 1

Blockchain şirketi olan Paxos, FTX saldırısının ardından çalınan 20 milyon dolarlık tokenı geri almayı başardı. Sam Bankman-Fried’ın iflas başvurusu yapmasının ardından borsa, 400 milyon dolarlık bir saldırıya uğramıştı. Paxos’un varlıkları, hırsızlığın yalnızca küçük bir bölümünü oluşturmaktadır. Gelişmelerin ardından Bitcoin kaç dolar? Bitcoin kaç TL?

Kripto Gündeminden Kısa Kısa

Kripto sektörünün iki büyük borsası Binance ve FTX büyük bir rekabert içerisindeydi. FTX’in iflasından sonra rakip borsa Binance hakkında oldukça fazla fud yayıldı. Binance CEO’su Changpeng Zhao borsasına yapılan fud hakkında herkesin görüşlerini dile getirmesini anladığını ve bu tarz fud’ların normal olduğunu belirtti.

Ripple, Ada Ülkesi için Stablecoin Oluşturdu

Anonim bir kripto uzmanı, blockchain şirketinin Batı Pasifik bölgesinde yer alan ada ülkesi için bir stablecoin meydana getirdiğini iddia etti. Ülke başkanı, Ripple ile birlikte oluşturulan bu stablecoin’in, ülkenin yerel ödemelerini kolay ve güvenli bir biçimde yapmasına izin vermesini umuyor. Palau’nun ulusal stablecoin’i henüz piyasaya sürülmüş değil.

Bitcoin Kaç Dolar?

Alameda Research’ün eski CEO’su Caroline Ellison, Sam Bankman-Fried ile anlaşarak, FTX’ten sınırsız kredi aldıklarını dile getirdi. Ellison ve FTX’in eski CTO’su Gary Wang, bu hafta başında Alameda ve FTX’in çöküşüyle ilgili birden çok suçlamayı kabul etti.

Bitcoin Kaç Dolar? Canlı Analiz için tıklayınız.

Bitcoin Kaç TL?

Şu anda 1 BITCOIN 2,016,521.51 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 BITCOIN61,043.36 $ dolardır.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte 2.44% değişim ile şu anda 2,016,521.51 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Bitcoin hacmi 16,659,572,429 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 1,203,340,174,650 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner