Yükleniyor...

Binance’de listelenince Bitcoin SV (BSV) atağa kalktı!

Bitcoin SV (BSV), Binance’in vadeli işlemlerde listelemesi sonrası yüzde 30’dan fazla yükseldi Bitcoin Cash’in çatallanması sonucu meydana gelen Bitcoin SV, Bitcoin’in oluşturucusu Satoshi Nakamoto’nun orjinal fikirlerini yürütmek amacıyla piyasaya çıktı.

bsv

Bitcoin SV (BSV), Binance’in vadeli işlemlerde listelemesi sonrası yüzde 30’dan fazla yükseldi

Bitcoin Cash’in çatallanması sonucu meydana gelen Bitcoin SV, Bitcoin’in oluşturucusu Satoshi Nakamoto’nun orjinal fikirlerini yürütmek amacıyla piyasaya çıktı.

Bitcoin SV, kısa sürede popülerlik sağlasa da forkların döneminin bitmeye başlamasıyla tozlu sayfalara gömüldü.

Ancak Binance’in vadeli işlemlerde BSV’yi listeleyeceğini duyurması, Bitcoin SV’yi yeniden gündeme getirdi. BSV gerçekleştirdiği yükselişle dikkat çekti.

Bitcoin SV (BSV) adeta şov yapıyor!

Binance, Bitcoin SV (BSV) için 50 katına kadar kaldıraçlı işlemleri başlatacağını duyurdu. Vadeli işlemlerde listelenen BSV, duyurunun ardından yüzde 34’lük bir yükseliş kaydetti.

BSV

1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan BSV kısa sürede günün en çok yükselen kripto paralarından biri oldu.

OKX, Gateio, Bitget ve HTX gibi borsalarda halihazırda işlem gören BSV’yi Binance’e vadeli işlemlerde alım satıma açacak. Yapılan duyuruda alım satımın 20 Ekim saat 15:30 itibarıyla başlayacağı belirtildi.

BSV, haber etkisiyle güçlü bir yükselişe imza atsa da Binance’teki vadeli işlemlerin başlamasına kısa süre kala düşüş yaşayabilir. Son dönemde kripto projeleri, haber etkisiyle hareket ediyor. Haber anında yükselen kripto paralar, haberin etkisini kaybetmesiyle güçlü düşüşlere imza atıyor.

BSV tarafında düşüş yaşanırsa, 51,70 dolar desteği ön plana çıkabilir. Bu bölgenin kaybedilmesi halinde BSV’nin 50 dolar bölgesinde güç toplama mücadelesi ortaya çıkabilir. 50 dolar seviyesi ayıların ve boğaların çatışacağı bir bölge. Buranın kaybedilmesi BSV’yi keskin bir düşüşe sürükleyebilir.

Yükselişin devam etmesi halinde BSV, 62 dolar direncini test edebilir. 62 doların alım baskısıyla aşılması durumunda, 64,15 dolar ve 67,48 dolar dirençleri ön plana çıkıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner