Yükleniyor...

Bitcoin, Twitter’da Zirveye Çıktı!

Bitcoin (BTC), dün gece yaşadığı fiyat hareketlenmesi nedeniyle herkesin dikkatini çekti.

bitcoin twitter

Bitcoin (BTC), dün gece yaşadığı fiyat hareketlenmesi nedeniyle herkesin dikkatini çekti. Lider kripto para birimi 10 bin doların üzerine çıkmasıyla çok konuşulan konu oldu. Kripto para topluluğunun en sık kullandığı platformlardan birisi olan Twitter’da da Türkiye bölgesinde “Trend Topic” (en çok konuşulan konu) haline geldi.

Bitcoin trend topic twitter

Bilindiği üzere sosyal medya, Bitcoin’deki dramatik hareketleri heyecan verici kabul ederek harekete geçiyor. BTC’nin bu gece yaşadığı ani fiyat yükselişi de lider para biriminin Twitter’da trend topic olmasını sağladı. Twitter verilerine göre Bitcoin hakkında 56 bin tweet atıldı. Genel olarak konuşulan şeyler ise BTC’de yaşanan ani fiyat artışı üzerine yoğunlaşıyor.

Özellikle Türkiye’deki kullanıcılar arasında çok konuşulan bir konu haline gelen Bitcoin, şu sıra yatırımcısını da memnun ediyor. Bununla beraber BTC’nin trend topic olması, bilinirliği için de önemli bir nokta olarak göze çarpıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner