Yükleniyor...

“Bitcoin ve Ethereum Kritik Kavşaktayken, XRP de Ralli Hazırlığı Var”

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıları Bitcoin ve Ethereum'un kısa vadeli beklentileri hakkında uyarıyor.

Analist Bitcoin ve Ethereum Kritik Kavsakta XRP Ise Aya Yolculuga Hazirlaniyor

Popüler bir kripto analisti, yatırımcıları Bitcoin ve Ethereum’un kısa vadeli beklentileri hakkında uyarıyor. Credible Crypto’ya göre, Bitcoin, bu ay birkaç kez 12.000 dolara dokunduğu için kritik bir dönüm noktasında.

Bitcoin ve Ethereum Kritik Kavşakta

Analist, lider kripto paranın 11.800 doların üzerinde kalamaması durumunda önemli bir düzeltmenin muhtemel olduğunu söylüyor. Credible Crypto’ya göre BTC, bu seviyenin altına düşerse, sonraki destek seviyelerinin 11.660 dolar, 11.100 dolar ve 10.560 dolar olduğunu söylüyor. Analist düşüncelerini şu şekilde aktarıyor:

“Bu seviye kapanış bazında kaybedilirse, piyasanın geri kalanı da darbe alacaktır. Mevcut konumlar konusunda dikkatli olun. Hiçbir kripto para bu düşüşten kaçamaz. ”

Analist, Ethereum ve Kyber Network’ün de yaklaşan bir geri çekilme belirtileri gösterdiğini söylüyor.

“Tahtada gözükenleri görmezden gelemem. Bu haftanın başlarında ETH ve KNC gibi paralarda düşüşler beklediğimi söyledim. Bu düşüşler sürüyor, ancak düşüş hedeflerine henüz ulaşılmadı. Pozisyonlarımın büyük bir kısmından kar elde ettim, sanırım önümüzdeki günlerde daha da düşük seviyeler göreceğiz.”

XRP, Aya Yolculuğa Hazırlanıyor

Credible Crypto, Bitcoin fiyatındaki önemli bir düşüşün kripto piyasasında genel olarak olumsuz bir etkisi olacağını söylese de, XRP ve COMP’un önümüzdeki haftalarda ve aylarda en çok tercih ettiği iki seçenek olduğunu söylüyor.

Stratejist, yatırımcıların düşüş eğiliminde olan XRP için alışılmadık derecede yüksek ilgi gösterdiklerini söylüyor. Analist bu ilgiyi, XRP’nin bir dip oluşturduğunu ve kalkışa hazır olduğunu gösteren bir karşı gösterge olarak görüyor.

“Yavru ayıdan kara ayıya kadar değişen bir bir çok duyguya rağmen, en son XRP grafiğimin altındaki yorumlar boz ayı olduğunu gösteriyor. Roket yakıtını doldurun çocuklar, yakında aya gidiyoruz. “

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner