Yükleniyor...

Bitcoin Yoluna Devam Ediyor: 28.000 Doları Aştı!

Bitcoin (BTC) bayrağı eline alarak yükselişine devam ediyor, aylar sonra 28 bin doları aşan Bitcoin (BTC) kripto yatırımcılarını heyecanlandırmış halde.

btc

Bitcoin (BTC) bayrağı eline alarak yükselişine devam ediyor, aylar sonra 28 bin doları aşan Bitcoin (BTC) kripto yatırımcılarını heyecanlandırmış halde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto taraflı gelen olumlu haberler, sektöre adeta “can suyu” olmuş görünüyor. Stablecoin‘ler ile başlayan ve bankalar krizi ile devam eden düşüş senaryosu, yerini büyük yükselişlere bırakmış durumda. BTC’nin aylar sonra yeniden 28.000 dolara ulaşması, piyasa adına büyük bir önem teşkil ediyor. Dominans ile birlikte hızla artışa geçen BTC, gözünü 30.000 dolar seviyesine dikmiş durumda. Sektör bazlı olumlu haberlerin gelmesi, BTC‘nin işini kolaylaştırıp yukarı yönlü fiyatlamasına yardımcı olabilir.

BTC, Aylar Sonra 28.000 Dolara Ulaştı!

Ekran Resmi 2023 03 19 20.07.54

Uzun bir aradan sonra tekrardan 28.000 dolara ulaşan BTC, yakın zaman dilimindekien yüksek değerine” ulaştı. Stablecoin sorunları ve banka krizleriyle 19.500 dolar seviyelerine kadar gevşeyen BTC, güncel durum için sektöre tamamiyle meydan okuyor. 28.400 doların kalıcı olarak aşıldığı takdirde, sıradaki hedefi 30.000 dolar olan BTC, piyasada “alıcılı” ilerliyor. FUD haberlerin gelmediği senaryoda, BTC için yakın zamanlı zirveler olası görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Sedat polat
Sedat polat
7 gün önce

Piyasada ne zaman al denilirse satmak sat deyince almak gerek zira al sat diye talimat verenleri satın almışlardır

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x