Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) 30.000 Dolar Görüldü!

Gece saatlerinde 30 bin 425 dolara yükselen Bitcoin (BTC) aylar sonra bu seviyelere ulaşarak kripto para piyasasına bahar havası getirdi.

btc

Gece saatlerinde 30 bin 425 dolara yükselen Bitcoin (BTC) aylar sonra bu seviyelere ulaşarak kripto para piyasasına bahar havası getirdi.

Bitcoin’de (BTC) 28.750 doların hacimli aşılmasından sonra büyük hareketlilik başladı. Özellikle gün kapanışına yakın dakikalarda volatilitenin heyecan yarattığı BTC, anlık olarak 30.425 dolara temas etti. Bu seviyen şimdilik red yiyen lider kripto para, 29.950 dolar seviyelerinde fiyat hareketini sürdürüyor.

Aylar sonra 30 bin dolar eşiğini aşan BTC, küresel olarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Geçen günlerde 29.150 doları test ederek 30 bin dolar seviyelerini için daha fazla umut yaratmıştı. Gece saatleri itibariyle de böyle bir hamle göstermesi, kripto piyasasında şenlik havası yarattı. 30.000 dolar seviyesinin teknik analizden ziyade psikolojik sınır olması, fiyat hareketi için büyük önem taşıyor.

Ekran Resmi 2023 04 11 09.03.47

Bitcoin’de (BTC) Bahar Havası!

Kripto yatırımcılarında yüzleri güldüren BTC, 30.000 doları aşmasıyla birlikte altcoin’lerin yükselişine de zemin hazırladı. Aylar sonra bu seviyenin test edilmesi, BTC’nin yükselişi adına önemli bir kriterdi. Güncel süreç olarak 30.000 dolar fiyatlarındaki kripto haber akışı, ana kriterlerden biri.

Piyasanın yükseliş yönlü seyredebilmesi adına, bu seviyelerin üzerinde kalıcılık ve alıcı baskısı, BTC’nin yönü için kritik olacaktır. Şuan için piyasaya bahar havası getiren lider kripto para, sadece sektörün değil tüm finans piyasalarının da ilgisini çekti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner