Yükleniyor...

Bitcoin’de (BTC) Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi Yakın mı? Analist BTC, Cardano (ADA), Fantom (FTM), Celer Network (CELR) ve Verasity (VRA) İçin Tahminlerini Açıkladı

Popüler kripto para analisti Cardano (ADA), Fantom (FTM), Celer Network (CELR) ve Verasity'nin (VRA) potansiyel fiyat hareketini özetlerken Bitcoin'in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini yakında tekrar ziyaret edeceğini ifade etti.

analist

Popüler kripto para analisti Cardano (ADA), Fantom (FTM), Celer Network (CELR) ve Verasity’nin (VRA) potansiyel fiyat hareketini özetlerken Bitcoin’in (BTC) tüm zamanların en yüksek seviyesini yakında tekrar ziyaret edeceğini ifade etti.

Analist Michaël van de Poppe, Bitcoin konusunda iyimser olduğunu ve önde gelen kripto para biriminin kilit bir seviyenin üzerinde kaldığı sürece tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 64.000 dolara doğru ilerlemesini beklediğini söyledi.

“Bu nokta Bitcoin için kritik seviyelerle ilgili… Yukarı yönde güzel bir kırılma yakaladık, bu nedenle 55.000 ila 55.500 doların üzerinde kalırsak potansiyel bir devam arıyoruz. Bu olursa, tüm zamanların en yüksek seviyesinin köşede olduğunu varsayıyorum ve bu harika olacak.”

Cardano’ya bakan kripto para stratejisti, akıllı sözleşme platformunun muhtemelen bir dibe vurmadan önce Bitcoin’e (ADA/BTC) karşı yara almaya devam edeceğini söylüyor.

“0.000031 BTC’ye [1.77 dolar] – 0.000032 BTC’ye [1.89 dolar] doğru düzeltici bir hamle yaparsak şaşırmam. Şu anda, sadece bir dibin içeride olduğuna dair net bir onay almak istiyorsunuz.”

Van de Poppe’nin grafiğine dayanarak, ADA/BTC çiftinin 0,00006 BTC’ye doğru bir ralli başlatma yolunda destek alanına ulaştığında düşüş trendini tersine çevirmesini bekliyor, bu da 3,43 dolara eşitt.

Sırada Fantom’da (FTM) başka bir akıllı sözleşme platformu var. Ayrı bir videoda Van de Poppe, FTM’nin yükseliş trendine devam etmeden önce geri çekilmesini beklediğini söyledi.

“Fantom’da herhangi bir işlem yapmak istiyorsanız, 1,68 ila 1,48 dolar civarındaki alana bakmalısınız. Eğer oraya gelirse, size en iyi fırsatı verir. Ve sonra, potansiyel bir giriş noktası aramak istiyorsanız, önceki yüksek [ve] önceki düşükleri kullanıyorsunuz. [Bir sonraki hedef bölge, 3,35 dolar ve hatta potansiyel olarak 5 dolar civarındaki alandır.”

Celer Network’e gelince, Van de Poppe, 2. katman ölçeklendirme platformunun şu anda Bitcoin’e (CELR/BTC) karşı düşüş eğiliminde olduğunu söylüyor. Potansiyel bir giriş noktası olarak 0.000002 BTC’yi (0.11 dolar) hedefliyor.

Trader’ın listesindeki son token, yeni nesil video paylaşım protokolü Verasity. Van de Poppe, giriş noktasından itibaren %80’in üzerinde potansiyel bir ralliyi ateşleyebilmesi için VRA’nın düzeltilmesini de aradığını söylüyor.

“Bu, 0,08 dolarlık bir hedef bölgeyle baktığınız bölge [0,04].”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner