Yükleniyor...

Bitcoin’deki (BTC) Artışa Injective (INJ) Hızlı Tepki Verdi

Bitcoin'in (BTC) kısa vadede tepki alması, Injective'i (INJ) hızlı bir şekilde yukarılara taşıdı, günün en çok yükselen coin'i INJ için grafik ne durumda?

bitcoin btc fiyat analizi engellerle karsi karsiya onemli seviyeler neler 16 subat 2022

Bitcoin’in (BTC) kısa vadede tepki alması, Injective’i (INJ) hızlı bir şekilde yukarılara taşıdı, günün en çok yükselen coin’i INJ için grafik ne durumda?

BTC’nin 27.00 dolara artmasıyla birlikte birçok altcoin’de hızlı artışlar görüldü. Bu altcoin’ler arasında yüzde 18 artış gösteren INJ, son 24 saatin en çok değer kazanan coin’i oldu. Son bir aylık periyotta da yukarı yönlü hareketlerliyle dikkat çeken INJ, sıradaki dirençlerine doğru harekete başlayabilir mi? INJ grafiği bize ne gösteriyor?

Injective (INJ) Grafik Analizi

Bitcoin tarafındaki kısa vadeli artışa en hızlı tepki gösteren coin’lerden biri INJ oldu. Son 24 saatte yüzde 18 artan INJ, aynı zamanda günün en çok yükselen coin’i oldu. INJ, 6,99 dolar desteğinden patlama yaparak 8,15 dolara geldi. Alış yönlü işlemlerin ivmesini sürdürmesi halinde INJ için 8,96 ve 9,95 dolar dirençlerine hareket görülebilir.

Uzun süredir artışta olan INJ, bir yandan tehlikeleri de beraberinde getiriyor. 5,50 dolardan bu yana hacimli bir şekilde bu seviyelere gelmesi, olası bir satış dalgasının göstergesi olabilir. INJ’in değer kaybetmesi durumunda sırasıyla 7,862 – 6,99 – 6,35 – 6,00 dolar seviyeleri destek niteliği görebilir.

Ekran Resmi 2023 06 02 11.24.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner