Yükleniyor...

Bitcoin’deki (BTC) Bir Sonraki Dev Boğa Koşusu Ne Zaman Yaşanacak?

Bitcoin'in fiyatı son birkaç saattir güçlenme işaretleri gösteriyor ve sonunda 10.

Bitcoindeki BTC Bir Sonraki Dev Boga Kosusu Ne Zaman Yasanacak 2

Bitcoin’in fiyatı son birkaç saattir güçlenme işaretleri gösteriyor ve sonunda 10.600 doların üzerine çıktı. Boğalar ise, yükselişi katalize etmek için mücadele ediyor.

Tüm piyasa, son birkaç hafta boyunca nispeten sessiz kaldı ve birçok altcoin, BTC zayıflık belirtileri gösterdikçe düşüyor. Bir analist, Bitcoin’in mevcut görünümünün tarihsel bir analizine göre; lider kripto paranın büyük bir patlama yapmasına daha aylar olduğunu belirtiyor.

Analist, Bitcoin’in hala bir birikim aşamasında olduğuna ve bu yıl içinde toparlanmaya başlayacağına inanıyor. Bitcoin ve tüm kripto para piyasası, yatay ticaret dalgasına yakalandı. Hem boğalar hem de ayılar piyasa üzerinde net bir kontrol elde edemedi, bu da yatırımcılar ve trader’lar arasında korku duygusu yarattı.

Bitcoin’de Çıkış Ne Zaman?

Bitcoin eğilimleri para biriminin 10.200 ve 11.200 dolar aralık sınırlarındaki reaksiyona bağlı olabilir.

Bu seviyelerin hiçbiri henüz kırılmamış olsa da, bir analist bunun BTC’nin şu anda bir birikim aşamasında sıkışıp kalmasından kaynaklanabileceğine dikkat çekiyor.

Bunun 2020’nin sonunda büyük bir patlama ile sonuçlanacağına inanıyor.

Bitcoin, Konsolidasyon Aşaması Devam Ederken İvme Kazanmak İçin Mücadele Ediyor

Yazım sırasında, Bitcoin şu anki fiyatı olan 10.600 dolarda hafifçe yükseliyor. Boğalar bugün biraz yukarı doğru bir ivme katalize etti, ancak kripto paranın kısa vadeli görünümünü değiştiremedi.

Yakın vadede izlenecek bir sonraki kilit fiyat seviyesi 11.000 dolardır, çünkü bu seviyenin üzerinde bir kırılma; kapıları 11.200 dolar direncine doğru bir hareket için açacaktır. Bitcoin bu düzeyde başka bir reddedilme ile karşılaşırsa, temeldeki piyasa yapısına ciddi zararlar verebilir.

Analist, BTC’nin 2020 Sonu İçin Patlamaya Hazır Olduğunu İddia Etti

Bir analist, Bitcoin’in makro görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken; Bitcoin’in şu anda, yıl sonunda olası bir kırılmadan kaçan yeni bir birikim aşamasında olabileceğini söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner