Yükleniyor...

Bitcoin’deki (BTC) Düşüşü Öngören Analist, Düşüş Trendinin Sona Erebileceği Tarihi Açıkladı

Bitcoin'in 60.

bitcoindeki btc dususu ongoren analist dusus trendinin sona erebilecegi tarihi acikladi

Bitcoin’in 60.000 dolardan düşeceğini tahmin eden kripto para trader’ı Dave the Wave, BTC boğa piyasasının devam edeceğini düşünüyor.

Yeni bir tweet’te Dave the Wave olarak bilinen analist, 59.300 takipçisine Bitcoin’in bu yılın üçüncü çeyreğinde düşüş trendini tersine çevirebileceğini söyledi:

“Her şey olumlu olursa ve histogramla ölçülen momentum temelinde, Ağustos gibi erken bir zamanda trendin döndüğünü görme şansımız çok yüksek.”

bitcoindeki btc dususu ongoren analist dusus trendinin sona erebilecegi tarihi acikladi 1

Dave the Wave önümüzdeki aylarda Bitcoin için olası bir geri dönüş öngörse de, lider kripto para biriminin yükselişi ateşlemeden önce 20.000 dolara kadar düşebileceğini gösteren bir devam modeli oluşturduğunu söylüyor.

“Kısa zaman diliminde baş ve omuz modeli gibi görünmeye başladı, belki çalışabilir…”

bitcoindeki btc dususu ongoren analist dusus trendinin sona erebilecegi tarihi acikladi 2

Bu ayın başlarında, kripto para analisti Bitcoin’in alçalan bir kanal oluşturduğunu söyledi ve yerel bir zirvenin olduğunu öne sürdü. O sırada önde gelen kripto para birimi 60.000 doların altında işlem görüyordu:

“Elbette *özellikle* kısa vadede kesinlik yok, ancak fiyat hareketi şu anda bir dizi düşük yüksekler (lower highs – LH) ve daha düşük düşükler (lower lows – LL) olarak seyrediyor… Fiyat burada kesinlikle logaritmik büyüme kanalının hemen güneyinde önemli bir seviyeye ulaşmış gibi görünüyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner