Yükleniyor...

Cardano Yaratıcısı Charles Hoskinson: Merkez Bankaları Yok Olacak ve Kripto Paralar Onların Yerini Alacak

Cardano'nun (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto para birimi endüstrisinin "yozlaşmış geleneksel finansal sistemin" panzehiri olduğunu iddia etti.

merkez bankalari yok olacak kripto paralar onlarin yerini alacak hoskinson cardano

Cardano’nun (ADA) yaratıcısı Charles Hoskinson, kripto para birimi endüstrisinin “yozlaşmış geleneksel finansal sistemin” panzehiri olduğunu iddia etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Cardano’dan Charles Hoskinson, merkez bankalarının yavaşça ortadan kaybolacağını söyledi. Ayrıca, kriptonun mevcut finansal sistemin tedavisi olduğunu iddia etti.

Kripto Paralar Panzehirdir

Hoskinson, yakın tarihli bir videoda finansal ekosistem ve kripto para birimlerinin önemi hakkındaki düşüncelerini paylaştı. Merkez bankalarının artık eskiden olduğu gibi verimli kurumlar olmadığını ifade ederek, onları yavaş ve yozlaşmış olarak nitelendirdi. Hoskinson daha da ileri giderek bunların yakında ortadan kaybolacağını öne sürdü:

“Geri dönemezsin. Bunu değiştiremezsin, o cini şişeye geri koyamazsın. Merkez bankaları kaybolacak. Bu olacak. Geleneksel eski bankalarınız kaybolacak. Kayırmacı, yozlaşmış ve yavaş olan ödeme rayları kaybolacak.”

Cardano’nun kurucusu, mevcut finansal sistemin tamamen kusurlu olduğunu savundu. Örneğin, gelişmekte olan bir ülkedeki çiftçiler, bir bankacılık kurumundan krediye erişmeyi son derece zor buluyorlar ve bulsalar bile, bu makul olmayan bir şekilde pahalı oluyor. Ayrıca yurt dışında ailelerine para gönderen kişiler çok yüksek ücretler ödemek zorunda kalıyor.

Bu örnekleri verdikten sonra Hoskinson, kripto para birimlerinin “bu bozuk finansal ağın” “panzehiri” olacağını söyledi. Cardano’nun kurucusu, dijital varlıkların “dünyayı değiştireceğini” belirterek daha da ileri gitti.

”Asla bizimkinin risk içeren bir sektör olduğunu söylemelerine izin vermeyin. Bizim sistemimiz, yolsuzluk ve adam kayırmacılığın panzehiri olan bir endüstri. Onlarınki ise bir hayal kırıklığı endüstrisidir.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x