Yükleniyor...

Ethereum (ETH) 2.0 Sözleşmesi, Yeni Bir Rekor Kırdı

Mevduat sözleşmesi, Ethereum (ETH) altyapısının ilk büyük unsurudur.

ether

Mevduat sözleşmesi, Ethereum (ETH) altyapısının ilk büyük unsurudur. Ethereum 2.0’ın gelecekteki doğrulayıcıları, proof-of-stake Ethereum’da yerini almak için minimum 32 ETH yatırmalıdır.

13.1 Milyar Dolar Kilitlendi

Glassnode Alerts’in verilerine göre, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesi değeri, tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmayı başardı.

Yazı kaleme alınırken 5.209,474 Ether, Ethereum 2.0 mevduat sözleşmesine aktarılmıştı. Ethereum’un şu anda 2.648 dolardan işlem gördüğü düşünüldüğünde, mevcut mevduat miktarı 13.1 milyar doların biraz üzerinde yer alıyor.

Eth2Validators, Cuma günü 161.000’den fazla katılımcının ekosisteme dahil olduğunu belirtti. Bunların neredeyse %95’inin aktif olduğu analistler tarafından ifade edildi.

Etherscan’a er 7-8 dakikada bir yeni bir doğrulayıcı Ethereum 2.0’a dahil oluyor. Bu nedenle tüm Ethereum arzının neredeyse %4.5’i artık proof-of-stake mevduat sözlemesinde tahsis edilmiş durumda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner