Yükleniyor...

Bitcoin’in (BTC) İstikrarlı Yükselişi Sürüyor Ancak Bir Tuhaflık Var

Uzmanlar düşük volatilitenin, Bitcoin'in 10.

bitcoin fiyati 1

Uzmanlar düşük volatilitenin, Bitcoin’in 10.000 $ ‘ın üzerinde güçlü bir destek bulduğu anlamına gelebileceğini söylüyor.

Skew’in verileri, oluşturulduğundan bu yana yalnızca 93 gün boyunca 11.500 doların üzerinde işlem yaptı. Bu, çoğu Bitcoin sahibinin şu anda kar ettiği anlamına gelir.

Uzmanlar, alışılmadık derecede düşük volatilite ile birleştiğinde bunun güçlü bir yükseliş işareti olabileceğini savunuyor.

Bitcoin’in (BTC) fiyatı 11.500 $ ‘ın üzerinde ve yükseliyor. Aslında, kripto oara analiz firması Skew’e göre, kripto paranın tüm tarihinde sadece 93 gün böyle geçti.

Skew’in araştırmacıları ayrıca, Bitcoin’in fiyatının 10.000 doların üzerinde seyrederken oynaklığın çok düşük olduğunu fark ettiklerini ve bunun ilk kez olduğunu vurguladılar. Febrero’ya göre bu, genellikle fiyatın mevcut işlem aralığında konsolide olacağı anlamına geliyor.

“Oynaklığın yükseldiğini görürsek bu, btc / usd’nin yukarı (daha olası) veya aşağı yönde büyük bir hamle için hazırlandığı anlamına gelebilir. Bitcoin’in her zaman yüksek oynaklık dönemleri vardı, ancak 10.000 $ üzerinde işlem görerek böyle düşük volatilite ile işlem görmesi alışılmadık” diye aktardı.

Febrero, Bitcoin’in yukarı doğru hareketleri sırasında genellikle 10.000 $ ‘ın üzerinde işlem gördüğünden, BTC’nin şimdiki fiyatında bu kadar düşük volatilite göstermesinin tuhaf olduğunu açıkladı.

“İlginç bir şekilde, bu aynı zamanda btc / usd’nin sonunda 10.000 $ ‘ın üzerinde güçlü bir destek bulduğu anlamına da gelebilir – ki bu son derece yükseliş işaretidir” dedi.

Belki de “Bitcoin’in 10.000 doların altında olduğunu bir daha asla görmeyeceğiz” tahmini nihayet gerçek oluyordur.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner