Yükleniyor...

Bitcoin’in İlk Destekçilerinden Roger Ver: Dogecoin Bitcoin’den Daha İyi

“Bitcoin Jesus” olarak anılan Bitcoin’in ilk destekçilerinden olan Roger Ver, Dogecoin'in potansiyel olarak baskın kripto para birimi haline geldiğini düşündüğünü söyledi.

rover ver dogecoin bitcoin

“Bitcoin Jesus” olarak anılan Bitcoin’in ilk destekçilerinden olan Roger Ver, Dogecoin’in potansiyel olarak baskın kripto para birimi haline geldiğini düşündüğünü söyledi.

Bitcoin’i en erken benimseyenlerden biri olan Roger Ver, son röportajında Dogecoin’in Bitcoin’den daha üstün olduğunu belirtti.

Dogecoin, Bitcoin’e Göre Daha Ucuz ve Güvenilir

dogecoin bitcoin

Ver, popüler meme token Dogecoin’in Bitcoin’e kıyasla “daha ​​ucuz ve daha güvenilir” olduğunu dile getirdi.

Aslında Ver, Dogecoin’in potansiyel olarak dünyanın baskın para birimi olabileceğine inanıyor.

2011 yılında Bitcoin ve Bitcoin ile ilgili şirketlere yatırım yapmaya başlayan girişimci, Bitcoin’in gerçek amacından saptığını iddia ederek lider kripto para birimini hedef aldı.

Savunuculuğu nedeniyle “Bitcoin Jesus” takma adını kazanan Ver, Dogecoin ve XRP de dahil olmak üzere çok sayıda altcoine sahip olduğunu söyledi.

Ver, bir yıllık bir aradan sonra Twitter’a geri döndü. En son tweetinde Ver, insanlar toplu olarak saklama cüzdanlarını kullanmaya başlarsa Bitcoin’in önemli devrimci özelliğini kaybedeceğini düşündüğünü aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner