Yükleniyor...

BitMEX’in Eski CEO’su Hayes’ten ETH Senaryoları

BitMEX'in Eski CEO’su Arthur Hayes, blog yazısında dünyanın en büyük ikinci kripto birimi Ethereum (ETH) için farklı senaryolar ortaya koydu.

BitMEXin Eski CEOsu Hayesten ETH Senaryolari

BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, blog yazısında dünyanın en büyük ikinci kripto birimi Ethereum (ETH) için farklı senaryolar ortaya koydu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ethereum, son günlerde Merge’in etkisiyle fiyatlarında olumlu yönde gelişme gösteriyor. Gas fiyatları, hacmi ve NFT’lerinde yukarı yönlü bir grafik çiziyor. Arthur Hayes de edebi bir yaklaşımla Ethereum için öngörülerini paylaştı.

BitMEX’in Eski CEO’su: Ethereum 5.000 Dolara Yükselebilir

Arthur Hayes, Medium üzerinden yayınladığı blog yazısında Ethereum için farklı senaryolara yer verdi. Hayes’in Ethereum için hazırladığı senaryolar ise şu şekilde;

  • Proof of Stake başarılı olursa ve ABD piyasa duruşunu genişleme yanlısı olarak değiştirirse; Ethereum’un Merge etkisiyle 5 bin dolara çıkabileceğine inanıyor.
  • Fed, Pivot Nokta analiziyle fiyatın tepki gösterebileceği temel seviyeleri belirlemez ise Ethereum 3.500 dolar seviyesini geri alabilecek.
  • Birleşmeden sonra, Ethereum deflasyonist olacak ve bu da kripto para birimini daha kıt hale getirecek. DeFi uygulamalarının artan popülaritesi nedeniyle deflasyon oranı artmaya devam edecek.
  • Ethereum birleşmesi sona ererse ve Fed faiz oranlarını yükseltmeye devam ederse, Ethereum “karanlık çağlara” geri dönebilir.

Merge hazırlıkları devam eden Ethereum rekor seviyesinden yüzde 65,93 düştü ve şu an CoinGecko verilerine göre 1,663 dolardan işlem görüyor.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x