Yükleniyor...

BitMEX’in Eski CEO’su Arthur Hayes, Altcoin Uyarısı Verdi

Kripto para borsası BitMEX'in eski CEO'su ve kurucusu Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto varlıklarının yıkıcı kayıplar görebileceğini söyleyerek yatırımcılara uyarıda bulundu.

arthur hayes bitmex bitcoin ethereum altcoin

Kripto para borsası BitMEX’in eski CEO’su ve kurucusu Arthur Hayes, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) dışındaki tüm kripto varlıklarının yıkıcı kayıplar görebileceğini söyleyerek yatırımcılara uyarıda bulundu.

Hayes, önümüzdeki aylarda Bitcoin’in 30.000 doların ve Ethereum’un 2.000 doların altına düşerse, diğer tüm kripto varlıkların daha fazla düşeceğini söyleyerek şöyle konuştu;

“Üç ila altı aylık bir zaman diliminde Bitcoin’in 30.000 doların altında ve Ethereum’un 2.000 doların altında görürsem, tüm shitcoinlerimi çöpe atacağım. Bunun nedeni, Bitcoin ve Ethereum’un piyasa değeri en yüksek kripto paralar olması ve tüm rakiplerinden daha az düşüş yaşamalarıdır. Eğer Bitcoin ve Ethereum bu şekilde bir düşüş yaşarsa altcoinler %75 ile %90 oranında düşebilir.”

“Bitcoin ve Ethereum’un Değerini Sorgulamaya Başlarım”

bitcoin ethereum

Hayes ayrıca, BTC ve ETH ciddi oranda düşeş yaşarsa, iki kripto varlığın değerini sorgulamaya başlayacağını belirterek şunları aktardı;

“Bitcoin 20.000 dolar altında işlem görürse veya Ethereum 1.400 dolar altında işlem görürse, bu kriptoların enerji açısından değerlerini koruyabileceklerini merak etmeye başlayacağım.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner