Yükleniyor...

BitMEX’in Yeni CEO’su Belli Oldu!

BitMEX’in yaşadığı bir takım skandalların ardından CEO Arthur Hayes borsadan ayrılmıştı

bitmexin yeni ceosu belli oldu

BitMEX’in yaşadığı bir takım skandalların ardından CEO Arthur Hayes borsadan ayrılmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BitMEX tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre ise, borsanın CEO’su 100x Group’un yeni CEO’su Alexander Höptner olacak. BitMEX yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Alexander Höptner’in BitMEX platformunun sahibi ve operatörü olan 100x Group’un yeni İcra Kurulu Başkanı olarak atandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Açıklamada Höptner’in stratejik yatırımlar, inovasyon ve BitMEX platformunun iyileştirilmesi yoluyla dijital finansal hizmetlerin evrimini şekillendirme konusunda çalışmalar yapacağı belirtildi.

Höptner ayrıca doğrudan 100x Grup Başkanı Dr. David Wong’a rapor verecek ve yönetim kuruluna katılacak. Hayes’ten sonra görevi geçici olarak devralan Vivien Khoo, Höptner’in Ocak 2021’de katılmasıyla Geçici İcra Kurulu Başkanı sorumluluklarından vazgeçecek.

Finansal Hizmetlerde Değişim

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Höptner ise “BitMEX platformu, kripto para ticareti yapma şeklimizi sonsuza kadar değiştirdi ve 100x Group, modern finansal hizmetleri kullanma şeklimizi sonsuza kadar değiştirecek. 100x Group’a katılmaktan gurur duyuyorum çünkü kurucularının ve çalışanlarının hayatlarını iyileştirecek bir kripto para birimi teknolojisi, ekosistemi yaratma konusundaki küresel hırslarını paylaşıyorum.”


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x