Yükleniyor...

BitMEX’in Yeni CEO’su Belli Oldu!

BitMEX’in yaşadığı bir takım skandalların ardından CEO Arthur Hayes borsadan ayrılmıştı.

bitmexin yeni ceosu belli oldu

BitMEX’in yaşadığı bir takım skandalların ardından CEO Arthur Hayes borsadan ayrılmıştı.

BitMEX tarafından yapılan yeni bir açıklamaya göre ise, borsanın CEO’su 100x Group’un yeni CEO’su Alexander Höptner olacak. BitMEX yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Alexander Höptner’in BitMEX platformunun sahibi ve operatörü olan 100x Group’un yeni İcra Kurulu Başkanı olarak atandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Açıklamada Höptner’in stratejik yatırımlar, inovasyon ve BitMEX platformunun iyileştirilmesi yoluyla dijital finansal hizmetlerin evrimini şekillendirme konusunda çalışmalar yapacağı belirtildi.

Höptner ayrıca doğrudan 100x Grup Başkanı Dr. David Wong’a rapor verecek ve yönetim kuruluna katılacak. Hayes’ten sonra görevi geçici olarak devralan Vivien Khoo, Höptner’in Ocak 2021’de katılmasıyla Geçici İcra Kurulu Başkanı sorumluluklarından vazgeçecek.

Finansal Hizmetlerde Değişim

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Höptner ise “BitMEX platformu, kripto para ticareti yapma şeklimizi sonsuza kadar değiştirdi ve 100x Group, modern finansal hizmetleri kullanma şeklimizi sonsuza kadar değiştirecek. 100x Group’a katılmaktan gurur duyuyorum çünkü kurucularının ve çalışanlarının hayatlarını iyileştirecek bir kripto para birimi teknolojisi, ekosistemi yaratma konusundaki küresel hırslarını paylaşıyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner