Yükleniyor...

Bitsgap, Eylül Güncellemesi ile Türkçe Dil Desteği Ekledi (Sponsorlu)

SimilarWeb’in verilerine göre, Bitcoin ve kripto para otomasyon platformları arasında ilk 3’te olan Bitsgap, Eylül ayında büyük bir güncelleme yaptı.

Bitsgap Eylul Guncellemesi ile Turkce Dil Destegi Ekledi Sponsorlu

SimilarWeb’in verilerine göre, Bitcoin ve kripto para otomasyon platformları arasında ilk 3’te olan Bitsgap, Eylül ayında büyük bir güncelleme yaptı.

Platform, bu ay itibariyle web sitesinde tamamen Türkçe dil desteği de sunmaya başladı. Diğer güncellemeler arasında yıllık abonelik, tek bakışta 27 göstergeden gelen veriler ve Binance Fast API Connect de yer alıyor. Daha fazla dil seçeneği ve yeni abonelik planı sunan Bitsgap, farklı ülkelerdeki hedef kitlesini genişletmek istiyor ve sorunsuz bir kripto ticareti deneyimi sunmayı hedefliyor. Dil desteğinin artmasının temel sebepleri arasında bunları sayabiliriz. 

Bitsgap’ten Türkçe Dil Desteği

Bitsgap’in web sitesi 9 dilde hizmet veriyor. Bunların en yenisi ise Türkçe. Platform, Türkiye’de kripto para birimlerine olan ilginin hızla arttığını söylüyor. Bu yüzden artık Türkiye’deki kullanıcılar otomatik ticaret botları hakkında ana dillerinde eksiksiz bilgi alabilecek. 

Diğer yandan artık 6 aylık abonelik planının yerini 1 yıllık abonelik planı alıyor. Bu planda seviyeler yine: Temel, İleri ve Pro. 1 yıllık abonelik alanlara aylık abonelik üzerinden yüzde 20 indirim sunuluyor. Bu da 2 aylık ücretsiz abonelik demek. Abonelik sayesinde kullanıcılar web uygulamasına, widget’lara ve hızlı bir bağlantıya tek tıkla ulaşabiliyor. 

Yapılan tüm platform güncellemeleri anında aktif hale geliyor. Böylece kullanıcılar daima son sürümü kullanıyor. 

Platformda kullanıcıların karar vermesine yardımcı olmak için bir Teknik Özet kısmı da var. Bu analiz aracı, en popüler 27 göstergeyi bir araya getirip birleştiriyor. Al/Sat sonuçlarını sezgisel bir widget’ta gösteriyor. Teknikler ile farklı zaman dilimlerinde kullanıcılar ticaret stratejilerini de kontrol edebiliyor. 

Bir diğer yeni özellik ise Binance Fast Connect. En son API ve güvenlik önlemlerini kullanan bu özellik ile Bitsgap’te her 90 günde bir Binance API anahtarını yenileme ihtiyacı ortadan kalkıyor. Kullanııcların Binance’i platforma eklerken “Hızlı Bağlantı” kısmını seçmesi ve borsa tarafından bağlantıyı doğrulaması yeterli. 

Sonuç olarak güncellemeler, Bitsgap’in en zengin özelliklerini içeriyor. API’yi bağlamanın hızlı olması ve Teknik Özet kısmı kullanıcıların karar vermelerine yardımcı olacak. 12 aylık abonelik planı, kullanıcıların üründen daha fazlasını elde ederken tasarruf etmesine de olanak sağlayacak. Türkçe dil desteği ise zaten Türkiye’deki kullanıcıların ana dilinde bilgileri alabilmeleri için son derece önemli. 

Bitsgap’in yeni güncellemeleri deneyimlemek adına 7 Günlük Ücretsiz Deneme sürümünü kullanabilirsiniz. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner