Yükleniyor...

Bitstamp Yeni Bir Altcoin Listeliyor

Cardano (ADA), dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformlarından biri olan Bitstamp’te listeleniyor.

bitstamp yeni bir altcoin listeliyor

Cardano (ADA), dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformlarından biri olan Bitstamp’te listeleniyor. 

Bitstamp, yılın başında yaşadığı rallisi ile adından sıkça söz ettiren Cardano’yu (ADA) listeleyeceğini duyurdu. İşlem hacmine göre Avrupa’nın en büyük kripto alım satım platformu olan Bitstamp, Cardano topluluğunda heyecan yarattı.

Bitstamp’in duyuru hakkındaki blog gönderisinde öncelikle Cardano hakkında açıklayıcı bilgilere yer verildi:

“Cardano, yenilikçilere ve vizyonerlere, Cardano’nun kendilerinin dediği gibi, ‘gücü hesaplanamaz yapılardan marjlara ve bireylere yeniden dağıtmalarına’ yardımcı olacak araçlar ve teknoloji sunan bir platformdur. Açık kaynak projesi, daha güvenli, şeffaf ve adil bir toplum yaratmayı hedefliyor. Olumlu küresel değişimin başlatılabileceği temeli üzerine tasarlanmıştır…

Cardano, çok varlıklı defter ve doğrulanabilir akıllı sözleşmelerle merkezi olmayan bir uygulama (DApp) geliştirme platformu olmayı hedefleyen bir blok zinciri platformudur. Hakemli araştırma temelinde inşa edilen ilk blok zinciri platformudur. Kurucular, milyarlarca veriyi koruyacak kadar güvenli, küresel sistemleri barındıracak kadar ölçeklenebilir ve temel değişimi destekleyecek kadar sağlam olduğunu iddia ediyor…”

Ne Zaman Listelenecek?

Listeleme takvimi ise şu şekilde:

23 Kasım: “Para yatırma ve çekme işlemleri açık ancak alım satım henüz etkinleştirilmedi.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 14:00): “Limit emirleri verebilecek ve iptal edebileceksiniz, ancak bunlar eşleştirilmeyecek.”

24 Kasım (yaklaşık TSİ 18:00): “Emir eşleştirme başlayacak ve işlemler normal şekilde yürütülecek.”

Emir defterleri yeterli likiditeyi topladıktan sonra platform, yeni pariteler için tüm emir türlerini ve kart alımlarını etkinleştirecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner