Yükleniyor...

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Geldi

Tesla ve SpaceX CEO’su ve dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bugün yeni bir Bitcoin tweeti attı.

elon musktan yeni bitcoin tweeti geldi

Tesla ve SpaceX CEO’su ve dünyanın en zengin insanı Elon Musk, bugün yeni bir Bitcoin tweeti attı.

Elon Musk, meme paylaşımlarına devam ediyor. Musk geçtiğimiz saatlerde, telefonların olmadığı eski zamanları tasvir eden bir meme paylaştı. Kripto dünyasının önde gelen isimlerinden The Chairman, meme’e Bitcoin maksimalistlerinin sıklıkla kullandığı “Bitcoin fixed this” (Bitcoin bunu çözer) ifadesi ile cevap verdi. 

Elon Musk’tan ise yanıt gecikmedi. Bitcoin maksimalistleriyle zamanında sıkı bir tartışmaya tutuşan milyarder, Bitcoin topluluğu tarafından her soruna iliştirilen ifadeye esprili bir dille yanıt verdi. Musk, bilim camiasında yıllardır çözüme kavuşturulamayan bir sorun olan kansere atıfta bulunarak “Bitcoin kanseri tedavi eder” dedi. Musk’ın bu yanıtı, kısa sürede büyük etkileşim aldı. 

Musk’ın Bitcoin hakkındaki ses getiren son paylaşımı, Bitcoin’de büyük bir düşüşe neden olmuştu. Bitcoin ve Ethereum’un düştüğünü gösteren bir grafiğin yer aldığı meme, piyasada bir düşüş yaratmış ve kripto topluluğu Musk’a tepki göstermişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner