Bitwise CIO'su, Bitcoin (BTC) ETF'inin Yeni Yatırımcıları Ortaya Çıkaracağına İnanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Bitwise CIO’su, Bitcoin (BTC) ETF’inin Yeni Yatırımcıları Ortaya Çıkaracağına İnanıyor

Bitwise'ın baş yatırım sorumlusu (CIO) Matt Hougan, Bitcoin (BTC) ETF'inin piyasaya sürülmesinin, varlığa kolaylıkla ulaşmakta zorluk yaşayan yeni yatırımcıların ortaya çıkmasına sebep olacağını söyledi.

btc 6

Bitwise’ın baş yatırım sorumlusu (CIO) Matt Hougan, Bitcoin (BTC) ETF’inin piyasaya sürülmesinin, varlığa kolaylıkla ulaşmakta zorluk yaşayan yeni yatırımcıların ortaya çıkmasına sebep olacağını söyledi.

Bloomberg Technology’e konuşan Hougan, birkaç gün içerisinde ETF’e bir milyar dolar aktığı gerçeğini vurgulayarak, bunun büyük yatırımcıların Bitcoin’e yatırım yapmak için beklediğinin bir göstergesi olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hougan, ETF’in bu kadar olumlu karşılanması sebebiyle, ürünün daha çok büyüyeceğine inanıyor.

“PayPal aracılığıyla satın alabilirsiniz. Robinhood üzerinde satın alabilirsiniz ve son birkaç günde öğrendiğimiz şey kripto satın almanın yeterince kolay olmadığı için hala kenarda bekleyen büyük yatırımcıların varlığıydı. Tüm zamanların en hızlı büyüyen ETF’ine ilk birkaç gün içinde bir milyar dolar para akıtıldı. Geçmiş ETF lansmanlarına baktığımızda bunun artacağını söyleyebiliriz”

Hougan’a göre Bitcoin ETF’ine olan büyük ilgi, kurumlar için boğa rallisini de başlatmış oldu.

ETF onayının ardından Bitcoin, 66 bin doların üzerine çıkmayı başardı. Varlık şu anda CoinMarketCap verilerine göre 63,151 dolar üzerinden işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x