Yükleniyor...

Bitwise CIO’su, Bitcoin (BTC) Yatırımcılarının Bu Altcoin’lere Yöneleceğini Düşünüyor

Bitwise Asset Management CIO'su Matt Hougan, yatırımcıların Bitcoin (BTC) dışına çıktığını ve altcoin'lere yöneldiğini söyledi.

hougan

Bitwise Asset Management CIO’su Matt Hougan, yatırımcıların Bitcoin (BTC) dışına çıktığını ve altcoin’lere yöneldiğini söyledi. Hougan’a göre bu yönelimle birlikte bazı altcoin’lerde patlama yaşanabilir.

Hougan, Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Polygon (MATIC) konusunda yükselişe geçtiğini söyledi.

“Bence yatırımcılar Ethereum’a, Solana’ya ve Polygon’a yönelecekler”

Hougan, Bitcoin yatırımcılarının artık Bitcoin dışında başka varlıklara da baktığını söylüyor.

“2020 ve 2021’de Bitcoin’e yatırım yapan birçok yatırımcının kriptoda Bitcoin’den daha fazlasının da olduğunu anlamaya başladığını görüyoruz. DeFi, NFT, metaverse ve web 3.0… Yatırımcılardan duyduğumuz şeyler bunlar.

Bitcoin’in ötesinde neler var? 2022 yılı için en iyimser olduğum konu bu”

Hougan, Bitcoin ve Ethereum arasında bir tercih yapması gerekirse, Ethereum’dan yana olduğunu söyledi.

“Ben Ethereum tarafındayım. Tüm çocuklarımı eşit derece seviyorum ancak beni sıkıştıracak olursanız Ethereum yılın en iyi varlığıydı. Gelecekte de böyle olacağına dair makul derecede güven duyuyorum. Şu anda Ethereum blockchain’inin için ve çevresinde çok fazla olumlu aktivite söz konusu”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner