Cool Valley Belediye Başkanı, Bitcoin Madenciliği Yapmak İstiyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Cool Valley Belediye Başkanı, Bitcoin Madenciliği Yapmak İstiyor

ABD’nin Missouri eyaletinin Cool Valley belediye başkanı Jayson Stewart, Bitcoin madenciliği yapacağını ve bunu şehrin sakinlerine dağıtacağını söyledi.

cool valley belediye baskani bitcoin madenciligi yapmak istiyor

ABD’nin Missouri eyaletinin Cool Valley belediye başkanı Jayson Stewart, Bitcoin madenciliği yapacağını ve bunu şehrin sakinlerine dağıtacağını söyledi.

Daha önce 1.000 dolarlık Bitcoin dağıtma fikriyle gündeme gelen Cool Valley belediye başkanı  Jayson Stewart, başka bir Bitcoin yanlısı adım daha atmak istiyor. Stewart Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Bitcoin madenciliği yapmak istediğini ve bunu ise şehrin sakinlerine dağıtılacağını söyledi. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Stewart, Bitcoin ve merkeziyetsiz teknolojilere inanan bir isim. Ona göre bunlar, finansal sistemlerin neden olduğu çeşitli sorunları çözebilir ve daha verimli bir para politikası oluşturabilir. 

Topluluk ise Stewart’ı bu hamlesini memnuniyetle karşıladı. Ayrıca sakinler, başkanın planını gerçekleştirmek amacıyla hidroelektrik santrali çalıştırmak için kasabanın mümkün olan en yakın su kaynağını kullanacağını varsayarak şehrin “yeşil” kalmasına katkıda bulunacağını düşünüyor. Diğer taraftan Stewart, bu planına dair somut bir plan paylaşmadı. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x