Yükleniyor...

BlackRock, Coinbase ile Ortaklık Kurdu

Blackrock ve Coinbase, kurumsal yatırımcılar arasında kriptoya erişimi genişletmek için ortaklık kurdu.

BlackRock Coinbase ile Ortaklik Kurdu

Blackrock ve Coinbase, kurumsal yatırımcılar arasında kriptoya erişimi genişletmek için ortaklık kurdu.

Kripto şirketleri, piyasadaki talebi karşılamak için hızla yeni girişimler ve ortaklıklar kurmaya devam ediyor. Son hamle de yatırım devi olarak görülen BlackRock ve kripto borsası Coinbase tarafından geldi. Bu ortaklıkla birlikte Aladdin’in kurumsal yatırımcıları kripto para piyasasına yeni bir adım atacak.

Blackrock ve Coinbase Ortaklığının Hedefi Kurumsal Müşteriler

Varlık yönetim şirketi BlackRock, kripto parayı doğrudan kurumsal yatırımcılara sunmak için kripto borsası Coinbase (COIN) ile ortaklık kurdu. İş birliği sayesinde BlackRock’un yatırım yönetimi platformu Aladdin’in karşılıklı müşterileri, kripto ticareti, saklama, ana aracılık ve raporlama yeteneklerine erişebilecek.

Erişim, Aladdin kurumsal kripto yatırımcılarına entegre ticaret çözümü olan Coinbase Prime aracılığıyla verilecek. Şirketler, platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edecekler ve güncellenen işlevleri aşamalı olarak kullanıma sunacaklar.

Kurumsal müşterilerinin dijital varlık piyasaları ile giderek daha fazla ilgilendiğini belirten BlackRock stratejik ekosistem ortaklıkları küresel başkanı Joseph Chalom, ortaklıkla ilgili şunları söyledi;

“Aladdin ile Coinbase Prime bağlantısı, müşterilerin, varlık sınıfları arasında tam bir portföy görünümü için mevcut portföy yönetimi ve ticaret iş akışlarında Bitcoin risklerini doğrudan yönetmelerine olanak tanıyacak”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner