Yükleniyor...

Coinbase Hisseleri BlackRock Ortaklığı Sonrası Arttı

Coinbase ve BlackRock arasında yapılan ortaklık anlaşması sonrası Coinbase hisseleri yükselişe geçti.

Coinbase Hisseleri BlackRock Ortakligi Sonrasi Artti

Coinbase ve BlackRock arasında yapılan ortaklık anlaşması sonrası Coinbase hisseleri yükselişe geçti.

Coinbase hisseleri, BlackRock ile kurumsal müşterilerinin Bitcoin (BTC) satın almasına izin verecek bir ortaklık açıklamasının ardından yükseldi. Coinbase hisseleri gün içerisinde yüzde 25,2 artış göstermişti. Ortaklık haberi medyaya yansıdıktan sonra hisse değeri yaklaşık yüzde 40 kadar artarak 116 dolara yükseldi.

coinbase

Blackrock ve Coinbase Ortaklığının Hedefi Kurumsal Müşteriler

Varlık yönetim şirketi BlackRock, kripto para yatırımı yapmak isteyen kurumsal yatırımcılara doğrudan hizmet vermek için Coinbase ile ortaklık kurdu. Ortaklıkla beraber BlackRock’un yatırım yönetim platformu Aladdin’in kurumsal müşterileri, kripto ticareti, saklama ve raporlama hizmetlerinden faydalanabilecek.

Bu sayede Coinbase Prime aracılığıyla , Aladdin kurumsal kripto yatırımcılarına entegre ticaret çözümleri sunulacak. Şirketler, platform entegrasyonunu geliştirmeye devam edeceklerini ve güncellenen işlevleri aşamalı olarak kullanıma sunacaklarını aktardılar.

BlackRock stratejik ekosistem ortaklıkları küresel başkanı Joseph Chalom, ortaklıkla ilgili şunları söyledi:

“Aladdin ile Coinbase Prime bağlantısı, müşterilerin, varlık sınıfları arasında tam bir portföy görünümü için mevcut portföy yönetimi ve ticaret iş akışlarında Bitcoin risklerini doğrudan yönetmelerine olanak tanıyacak”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner