Yükleniyor...

Blockchain.com da XRP Alım Satımını Durduruyor

Bir kripto borsası olan Blockchain.

blockchain.com xrp ripple

Bir kripto borsası olan Blockchain.com, XRP alım satımını durduracağını açıkladı. Bu, SEC’in XRP’nin arkasındaki şirket olan Ripple’a karşı açtığı ve token’ın aslında kayıtsız bir menkul kıymet olduğunu iddia eden davasından ötürü alınan bir karar.

Coinbase ve eToro gibi borsalar, tüm XRP işlemlerini durduracaklarını söylediler.
Bir kripto para borsası olan Blockchain.com, siteden yapılan bir açıklamaya göre, platformunda XRP ticaretine izin vermeyecek.

14 Ocak, platformdaki son XRP alım satım günü olarak belirlendi. Bu tarihten sonra işlemler gerçekleştirilemeyecek. Açıklamaya göre Blockchain.com kullanıcıları; sınırlı bir kapasitede de olsa, halihazırda sahip oldukları XRP’ye erişimlerini sürdürebilecek, XRP gönderebilecek ancak yeni XRP alamayacak.

XRP’nin fiyatı, suçlamaların ilk kez ortaya çıktığı Aralık ayından bu yana önemli ölçüde düştü. O zamanlar piyasa değeri açısından üçüncü en büyük kripto para birimiydi ve artık beşinci sırada yer alıyor. XRP yazının yazıldığı sırada CMC verilerine göre 0.22 dolardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner