Yükleniyor...

Blockchain.com, Kendi NFT Pazarının Beta Sürümünü Başlattı

Kripto para finans şirketi Blockchain.

blockchain nft

Kripto para finans şirketi Blockchain.com, Perşembe günü yaptığı açıklamada, OpenSea tarafından desteklenecek olan kendi NFT platformunu piyasaya süreceğini duyurdu.

Blockchain.com, NFT pazarına giren diğer kripto para şirketlerinin arasına katılıyor. NFT pazarını piyasaya sürmeye hazırlanan şirketin NFT platformu, şu an beta aşamasında ve bireylerin bekleme listesine kaydolması gerekiyor.

Yeni NFT pazarı, bireylerin NFT’leri Blockchain.com cüzdanlarında satın almalarını, satmalarını ve saklamalarını sağlayacak.

“NFT Pazarına Erişimi Kolay Hale Getirmek İstiyoruz”

nft 1

Şirket konuyla ilgili blog gönderisinde şu ifadeleri aktardı;

“NFT alanındaki büyüme ve heyecan yadsınamaz, ancak kriptonun ilk günlerinde karşılaştığı benimsenme konusundaki zorlukların çoğunu burada görüyoruz. Spesifik olarak, NFT pazarına erişim çok karmaşık ve sezgisel değil. NFT pazarına erişimi kripto pazarına erişim kadar kolay hale getirmek istiyoruz.”

Birçok Kripto Para Borsası Kendi NFT Pazarını Oluşturuyor

nft

Kripto para borsaları Binance ve FTX.US, Haziran ve Ekim aylarında kendi NFT pazaryerlerini başlattılar. FTX.US’un pazarı hem Ethereum hem de Solana tabanlı NFT’leri destekleyen ilk pazar oldu.

Kripto borsası devi Coinbase de 11 Ekim’de NFT pazaryerini duyurdu, ancak o da hala beta aşamasında.

Blockchain.com, yaklaşmakta olan NFT pazarını duyurmanın yanı sıra kısa süre önce Latin Amerika odaklı kripto yatırım şirketi SeSocio’yu satın aldı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner