Yükleniyor...

BlockDown 3.0 Bu Hafta Halloween Konseptiyle Başlıyor!

Blockchain teknolojisi ve kripto para piyasasının önemli isimlerini ağırlayacak olan BlockDown sanal konferansı bu hafta başlıyor.

blockdown 2

Blockchain teknolojisi ve kripto para piyasasının önemli isimlerini ağırlayacak olan BlockDown sanal konferansı bu hafta başlıyor. 22- 23 Ekim (Perşembe/Cuma) tarihlerinde yayınlanacak olan etkinlikte yer alacak konuşmacılar da netleşti. Ücretsiz izlenebilecek etkinlikte DeFi hakkındaki son gelişmeler de masaya yatırılacak.

3.’sü düzenlenecek olan ve Halloween konseptiyle ziyaretçilerine benzersiz anlar yaşatacak BlockDown 3.0 Sanal Konferansı Türkiye’den ve dünyadan binlerce kişiye erişecek. Blockchain ve kripto para sektörlerinin nabzını tutan ve tüm dünyada izlenme rekorları kıran etkinlikte konuşacak isimler de belli olmaya başladı.

Blockdown 3.0 ‘Ücretsiz’ Olup, 48 Saat Aralıksız Yayın Yapacak

Blockchain ve kripto para sektörlerinden önemli isimleri ağırlayacak olan BlockDown Sanal Konferansının üçüncü etkinliği  tüm dünyada ‘ücretsiz’ izlenebilecek. Geçtiğimiz 2 etkinlikte Türkiye’den onbinleri ağırlayan etkinlik, tarihlerin Halloween (Cadılar Bayramı)’na denk gelmesiyle beraber konsept değişikliğine giderek izleyenlere etkileyici sanal konferans deneyimi sunacak. Tüm dünyada 48 saat aralıksız yayınlanacak etkinliğin konuşmacıları da netleşmeye başladı.

DeFi Gündemde Olacak

‘Merkeziyetsiz Finans’  olarak bilinen DeFi protokolleri son zamanların en çok konuşulan konularından… Her geçen gün yeni DeFi projesinin çıktığı dijital çağın dinamikleri tartışılırken, uzman isimlerle DeFi alanının gelişimi ve süreçleri konuşulacak.

Cardano ve IOHK Kurucusu Charles Hoskinson Konuşacak

BlockDown 3.0, sektörden Chainlink, Ava Labs, Tezos, Messari, Datadash, Decrypt, Cardano ve IOHK kurucusu Charles Hoskinson, Aave kurucu ve CEO’su Stani Kulechov, Band Protoco, l Band Protocol CEO’su Soravis Srinawakoon gibi başarılı girişimlerin yöneticilerini ağırlayacak.

Blockdown charles hoskinson

Aynı zamanda Türkiye’den isimlerin de göze çarptığı bir etkinlik olacak. Bunlardan birisi, çok yakın zamanda mainnet lansmanını gerçekleştiren Avalabs projesinin kurucusu ve Ceo’su Emin Gün Sirer… BlockDown projesinin fikir babası ve 4 kıtada blockchain ve kripto para iletişim ajansları bulunan Erhan Korhaliller de anlatımlarıyla izleyiciyle buluşacak. Uzun yıllar rap şarkılarıyla tüm dünyayı sallayan Akon, geliştirdiği Akoin kripto para hakkında konuşmalar yapacak. İzleyiciler, Blockchain ve Kripto Para konusundaki tüm sorularına cevaplar bulacak.

Hayalet Parti

Katılımcıların büyük keyif aldığı ve önceki BlockDown Konferanslarında ritüel haline gelen partiler üçüncü etkinlikte de kendini gösterecek. Sezonun önemiyle beraber iki yoğun günün ardından herkesin dinlenmesini sağlamak için, BlockDown’un ​​geleneksel sanal parti partisi, balkabağı, hayaletler, hortlaklar ve cadılarla muhteşem bir Cadılar Bayramı konseptiyle olacak…

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner