Yükleniyor...
Sponsored

Blockfusion’un Madencilik Tesisine Kapatma Kararı!

Blockfusion'ın Niagara Şelaleleri'ndeki madencilik faaliyetlerini şehrin imar koduna uymadığı gerekçesiyle kapatması emredildi.

Bitcoin Madencilik Geliri Eylul Ayinda Yuzde 16 Dustu

Blockfusion’ın Niagara Şelaleleri’ndeki madencilik faaliyetlerini şehrin imar koduna uymadığı gerekçesiyle kapatması emredildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şehrin endüstri üzerindeki moratoryumu kaldırılır kaldırılmaz, Blockfusion’ın tesisinin imar sorunları nedeniyle kapatılması emredildi. New York eyaleti Niagara Şelaleleri şehri Bitcoin madenciliği ve bunun yerel çevreler ile topluluklar üzerine etkisi çalışmalarının merkez üssü olarak kabul ediliyor. Bu bağlamda şehir, Blockfusion’a bu alandaki çalışmalarını kapatmasını emretti.

Blockfusion’a Niagara Şelaleleri’ndeki Faaliyetlerine Kapatma Kararı

Niagara Şelaleleri’ndeki Blockfusion makinelerinin yüzde 17’sine ev sahipliği yapan madencilik firması Bit Digital, bugün yaptığı açıklamada sektördeki moratoryumun 30 Eylül’de kaldırılmasından sadece 4 gün önce bilgi edinildiğini söyledi. Bilgi, Blockfusion’a şehir imar yasalarına uyana kadar tesisteki herhangi bir kripto para madenciliği veya ilgili operasyonlardan vazgeçmesini emretti.

Kripto Madencilik Sirketi Aspen Creek 8 Milyon Dolar Topladi

Bit Digital, Blockfusion’ın aktardığına göre bilginin aslında moratoryumun kaldırılmasından ve firmanın yeni izinler için başvurmasından sadece bir gün sonra yürürlüğe girdi.

Aralık 2021’de Niagara Şelalesi, şehrin endüstriyle ilgili kuralları anlayabilmek için Bitcoi madenciliği konusunda bir moratoryum uyguladı. New York eyaleti de benzer bir tedbiri Haziran ayında kabul etmişti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x