Yükleniyor...

Binance CEO’su, Google’ın Kriptoları Benimseyeceğine İnanıyor

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Google'ın kriptoyu benimsemesini bekliyor.

binance

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Google’ın kriptoyu benimsemesini bekliyor.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Zhao, Google’ın kripto paraları benimsemesinin beklenen bir şey olduğunu dile getirdi.

Binance CEO’sundan Google Açıklaması

Binance CEO’su CZ, Twitter hesabı üzerinden Google ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Atmış olduğu ilk tweet’te, “Google kriptoyu kabul etti” ifadesini kullanan CZ, daha sonra bunun bir son dakika gelişmesi olmadığını ancak beklendiğini dile getirdi.

Binance CEO’sunun bu açıklaması, Google’ın Coinbase ile kripto ödemeleri için işbirliği yapmasından kısa bir süre sonra geldi. Günün erken saatlerinde Google, cloud sisteminde kripto ile ödeme alabilmek için Coinbase ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Google, kripto ödemelerinin yanı sıra kripto ödemelerinin saklanması ve ticareti işlemleri için de Coinbase Prime’ı kullanacak.

Google, kripto ile ödeme özelliğini önümüzdeki yıl başlatmayı planlıyor.

Google, yeni özelliği Cloud Next isimli konferansında duyurdu. Şirket, hiçbir rakibinin kriptoya giriş yapmamış olması nedeniyle bu özelliğin kendilerini öne çıkaracağını düşünüyor.

Daha önce de Google Cloud hizmeti, BNB Chain ile ortaklık kurmuştu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner