Yükleniyor...

Bloomberg Analisti Yıl Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Tekrarladı, İşte Nedeni

Popüler Bloomberg analisti Mike McGlone, Twitter üzerinden paylaştığı bir grafik ile Bitcoin’in bu yıl neden 100.

bloomberg analisti yil sonu bitcoin btc fiyat hedefini tekrarladi iste nedeni

Popüler Bloomberg analisti Mike McGlone, Twitter üzerinden paylaştığı bir grafik ile Bitcoin’in bu yıl neden 100.000 dolara ulaşabileceğini açıkladı. 

Daha önce de aktardığımız üzere McGlone, Bitcoin’in yıl sonuna kadar 100.000 dolara ulaşacağına inanıyor. Analist bu hedefini sert düşüşlerde dahi tekrarlamaktan çekinmedi. Analist paylaştığı tweet’te beş grafiğin bu yönde bir potansiyele işaret ettiğini söyledi.

Ona göre Bitcoin 100.000 dolara ulaşmayı başarırsa bunun nedeni alım satım eğilimleri, azalan arzı ve ana akım benimsenmesi olacak. Diğer taraftan McGlone, birçok yorumcunun düşündüğünün aksine, ABD’deki düzenleme hamlelerinin Bitcoin’in yükselişine engel olmayacağını düşünüyor. 

Arcane Research tarafından paylaşılan veriler de analistin görüşlerini destekliyor. Kripto varlık alım satım platformlarında yer alan Bitcoin bakiyesi son zamanlarda önemli miktarda düşerek Ağustos 2018 seviyelerine geriledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner