Yükleniyor...

Bloomberg Analistleri Bitcoin’deki (BTC) Son Durumu Değerlendirdi, Fiyat Hedefi Verdi

Lider kripto para birimi Bitcoin'in geçen hafta 30.

bloomberg analistleri bitcoindeki btc son durumu yorumladi

Lider kripto para birimi Bitcoin’in geçen hafta 30.000 doların üzerinde 29.000 dolarlık bölgeden hızlı bir toparlanma göstermesinin ardından boğalar şimdi daha aktif bir hale geldi.

Bitcoin boğaları fiyatı 36.500 dolarlık bölgenin üzerine çıkarmayı başardı. Daha sonra Bitcoin, kripto para borsası Bitstamp’ta bir buçuk aydır görülmeyen bir yüksek olan 39.850 dolara ulaştı.

Bloomberg analistleri tarafından paylaşılan bir grafiğe göre, Bitcoin’in bu büyük zirveye yükselmesi, BTC’yi 44.000 dolar seviyesine çıkarabilecek klasik bir ikili dip modelini teyit etti. Analistlerin yaptığı açıklamaya göre, direnç 41.000-42.000 dolar bölgesinde bekliyor olabilir.

bloomberg analistleri bitcoindeki btc son durumu yorumladi 1

Amazon’un Bitcoin kabul etmeye hazırlandığına dair içeriden bilgi aldığını söyleyen bir kaynağın iddialarının ardından Bitcoin neredeyse 40.000 dolara ulaşmıştı. Bitcoin yayın saati itibariyle 38.253 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner