Yükleniyor...

BNB Balinaları Shiba Inu (SHIB) Almaya Devam Ediyor

1 numaralı BNB balinası 140 milyar Shiba Inu (SHIB) satın alırken, popüler meme kripto para, BSC tabanlı token'ları tutan balinalar tarafından en çok satın alınan varlık haline geldi.

shiba inu balina bnb bsc

1 numaralı BNB balinası 140 milyar Shiba Inu (SHIB) satın alırken, popüler meme kripto para, BSC tabanlı token’ları tutan balinalar tarafından en çok satın alınan varlık haline geldi.

Binance Smart Chain (BSC) ağının en zengin balinaları hakkında veri sağlayan @WhaleStatsBSC Twitter hesabı tarafından paylaşılan analizler, 1. sırada yer alan bir BNB balinasının yaklaşık 140 milyar Shiba Inu tokeni satın aldığını gösteriyor.

Bunun yanı sıra SHIB, BSC tabanlı kripto para birimlerinde en büyük 1000 yatırımcı tarafından satın alınan bir numaralı kripto para haline geldi.

WhaleStatsBSC tarafından yakın zamanda atılan bir tweet, en zengin BNB balinasının fiat cinsinden 4.232.859 dolara eşdeğer olan 139.929.254.883 Shiba Inu’yu satın aldığını gösteriyor. Ayrıca, birkaç balina daHA portföylerine 36,8 milyar SHIB ekledi.

SHIB, BSC Balinaları Tarafından En Çok Satın Alınan Kripto Para

Yakın tarihli bir başka tweet’te @WhaleStatsBSC, son 24 saat içinde en büyük 1000 Binance Smart Chain (BSC) balinası tarafından en çok satın alınan 10 kripto para biriminin bir listesini paylaştı. SHIB bu listede ilk sırada yer alıyor. BTC en aktif olarak satın alınan dördüncü kripto para, BNB beşinci ve ETH ise onuncu sırada. Ayrıca, analitik platformunun web sitesinde yayınlanan bir listeye göre, başka bir meme kripto para birimi olan Dogecoin, bu balinalar içinde onuncu en büyük elde tutulan kripto para birimi.

Daha sonra ETH ve ERC-20 tokenlerini tercih eden balinalarını inceleyen WhaleStats, SHIB’nin aynı zamanda 1000 büyük Ethereum balinası tarafından tutulan en büyük token haline geldiğini paylaştı.

LINK en çok işlem gören token iken UNI, en çok sahip olunan token konumunda.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner