Yükleniyor...

Cardano (ADA) Blokzincirinde Yer Alan SundaeSwap, Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaştı

Cardano (ADA) blokzincirinde yer alan bir DEX olan SundaeSwap, kilitlenen toplam değerde 100 milyon dolarlık sınırı geride bıraktı.

sundae

Cardano (ADA) blokzincirinde yer alan bir DEX olan SundaeSwap, kilitlenen toplam değerde 100 milyon dolarlık sınırı geride bıraktı.

Kilitli toplam değer (TVL), bir DeFi protokolüne veya genel olarak DeFi protokollerine yerleştirilen kripto varlıkların gelen değeridir. Bu istatistik, kripto sektörüne olan ilgi için de önemlidir.

SundaeSwap, Cardano blokzincirinde yer alan ilk merkeziyetsiz borsadır. Henüz Ocak 2022’de piyasaya sürülmesine karşın, birçok trader tarafından aktif olarak kullanılmış ve önemli bir büyüme kaydetmiştir.

Kripto platformu Bitrue, desteklenen varlıklar listesinde SundaeSwap (SUNDAE) eklendiğini duyurdu. Bu Cardano ekosistemi içerisinde yer alan tokenların küresel olarak kabul edilmesinde önemli bir adımdır.

Cardano Blokzincirinde İşlem Etkinliği Artıyor

13 Şubat’ta Cardano ağında işlem aktivitesinde büyük bir artış yaşandı. DeFi Llama’nın verilerine göre işlem sayıısnda yaşanan artış SundaeSwap’ta 108.43 milyon dolarlık bir TVL’ye ulaştı.

Cardano, işlem etkinliği açısından Bitcoin (BTC) ve Ethereum’un (ETH) önüne geçti.

Varlık, yazı kaleme alındığı sırada 1,05 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner