Yükleniyor...

BnkToTheFuture Salt Lending’i Satın Alacak

Online yatırım platformu BnkToTheFuture, henüz açıklanmayan bir miktara Salt Lending'i satın alacak.

BnkToTheFuture Salt Lendingi Satin Almayi Kabul Etti

Online yatırım platformu BnkToTheFuture, henüz açıklanmayan bir miktara Salt Lending‘i satın alacak.

BnkToTheFuture, kullanıcılarına Celsius Network ve Voyager Digital gibi kripto paralarına karşılık borç verme veya alma hizmeti ve iflastan korumak için Salt Lending’i satın alacak.

BnktToTheFuture, Salt Lending ile Birlikte Farklı Hizmetler Sunabilecek

Online yatırım bankası BnkToTheFuture, Bitcoin merkezli emeklilik planları, menkul kıymet tokenleri gibi farklı alanlarda hizmet veriyor. Bunun yanında banka, sorun yaşayan kripto kredi platformlarına müşterilerinin durumlarıyla başa çıkabilmesi adına yararlanabileceği çözümler geliştirmeyi de planlıyor. Celsius’a yüzde 5 hisseye karşılık yeniden yapılandırma teklifi vermişti.

BnkToTheFuture yaptığı bir açıklamada şöyle dedi:

“Düzenleme sorunları nedeniyle iflastan çıkamayan sıkıntılı kredi şirketleri için bir seçenek sunmak istiyoruz. Ayrıca kayıtlı menkul kıymetler işini kayıtlı bir borç verme işiyle birleştirerek, kullanıcılara mevzuata uygun bir borç verme ve getiri platformu sunabileceğimize inanıyoruz

Voyager, Singapur merkezli Three Arrows Capital’in çöküşünün tetiklediği bir likidite krizinin ardından müşterilerinin para çekimi işlemlerini durdurmuştu. Ardındaki süreçte ise haziran ayında iflas başvurusunda bulunmuştu. Başka bir lending şirketi BlockFi ise, haziran ve temmuzda kripto para piyasalarının düşüşten sert bir şekilde etkilenmişti. Çalışanlarının yaklaşık beşte birini işten çıkardı ve FTX’ten 250 milyon dolarlık bir krediyi kabul etti.

BnkToTheFuture da iflas eden şirketlerin kurtarılması için kurulan ilk firmalardan biri olarak öne çıkıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner