Yükleniyor...

Boks Efsanesi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Taraftarları Arasındaki Tartışmayı Alevlendirdi

Boks efsanesi Mike Tyson, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkında bir soru sorarak, kripto para topluluğundaki bir tartışmayı alevlendirdi.

mike tyson btc eth

Boks efsanesi Mike Tyson, Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) hakkında bir soru sorarak, kripto para topluluğundaki bir tartışmayı alevlendirdi.

Bitcoin ve Ethereum üstünlük için birbiriyle sürekli yarışırken boks efsanesi Mike Tyson, baskın kripto para birimlerinden hangisinin gerçekten daha iyi olduğunu bulmaya çalışıyor.

Tarihin en büyük ağır sıklet boksörlerinden biri, yakın zamanda Twitter’da paylaşım yaparak en büyük iki kripto para topluluğu arasında şiddetli bir tartışma başlattı:

“Hangisini tercih ederdiniz? Bitcoin mi Ethereum mu?”

Ethereum topluluğu, en büyük altcoin’in internetin geleceğini temsil ettiğini iddia ederek konuşmaya dahil oldu. Bitcoin’i ise MicroStrategy CEO’su Michael Saylor savunmaya geçti.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, Dogecoin sahipleri, konuyla alakasız bir tweet olmasına rağmen Tyson’a DOGE hakkında birçok yorumda bulundu.

Tyson Bitcoin’e Yardımcı Olmuştu

Elon Musk yüzünden ünlülerin onayları kripto para birimi topluluğunu artık heyecanlandırmasa da, Tyson’ın, kripto para biriminin büyük ölçüde bilinmediği zamanlarda Bitcoin trenine atlayan ilk ünlülerden biri olduğunu belirtmekte fayda var. Eski boksör, 2015 yılında Las Vegas’ta Bitcoin ATM’sini piyasaya sürmüştü. 2016 yılının başlarında Tyson, iOS ve Android kullanıcıları için kendi kripto para cüzdanını da tanıtmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner