Yükleniyor...

“Bored Ape” Temalı Restoranda ETH ve APE ile Ödeme Yapmak Mümkün

California'da hizmet veren Bored & Hungry, ApeCoin'i (APE) kabul eden dünyanın ilk restoranı.

FQkTmoqUcAALbTf

California’da hizmet veren Bored & Hungry, ApeCoin’i (APE) kabul eden dünyanın ilk restoranı.

Geçtiğimiz haftalarda, dünyanın ilk Bored Ape temalı restoranı Bored & Hungry, Long Beach, California’da açıldı. Açılışından önce, benzersiz konsept Twitter aracılığıyla sadece ETH’yi (Ethereum) değil, aynı zamanda APE’i (ApeCoin) ödeme yöntemi olarak kabul edeceğini duyurdu.

1700 metrekarelik restoran, Orange County merkezli gıda girişimcisi Andy Nguyen tarafından tasarlandı. Heyecan verici yemek konseptleri yaratmasıyla tanınan Nguyen, aynı zamanda Afters Ice Cream, Matte Black Coffee, Pig Pen Delicacy, Portside Fish Co., Dough & Arrow, Banh Xeo Boys ve daha fazlasının kurucu ortağı. Mart ayında Nguyen, Bored Ape #6184 ve iki Mutant Ape daha satın almak için 267.000 dolar harcadı.

Bored Ape Yacht Club fikri mülkiyetiyle donanan Andy Nguyen, BAYC ve NFT’lerin pazarlama potansiyelinin girişimiyle gerçek dünyaya nasıl çevrilebileceğini göstermek için alanı değiştirdi.

Nguyen, şunları söyledi:

“Amaç, büyüyen Web 3.0 topluluğuna geri dönmek ve bu yeni Web 3/NFT dünyası hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyenlere kapıları açmak. Bizim işimiz halkı bu yeni gelecek dünya hakkında eğitmek. Ve insanlara bu IP’den bir marka/iş yaratabileceğinizi göstermek. Böylece ‘bu sadece bir jpeg’ damgasını ortadan kaldırmak.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner