Yükleniyor...

Bored Ape Yacht Club, Kendi Tokenını Piyasaya Sürmeyi Planlıyor

Bored Ape Yacht Club (BAYC) projesinin resmi Twitter hesabı, 2022'nin ilk çeyreğinde kendi tokenını piyasaya sürmeyi planladıklarını duyurdu.

bored

Bored Ape Yacht Club (BAYC) projesinin resmi Twitter hesabı, 2022’nin ilk çeyreğinde kendi tokenını piyasaya sürmeyi planladıklarını duyurdu.

“Bir ERC-20 tokenı başlatmak oldukça kolay. Yalnızca birkaç dakika sürüyor. Ancak yasal olarak uyumlu bir token oluşturmak ve onu sürdürülebilir hale getirmek çok daha karmaşık”

BAYC ekibi, token lansmanını zorlaştıran şeyin bu yasal parametrelerin yanı sıra, kitle erişimi v.b. gibi çeşitli endişeler olduğunu da vurguluyor. Bununla beraber, bu tür karmaşıklıkların üstesinden gelmek için teknolojiye odaklanan hukuk firması Fenwick West ve blockchain tabanlı Horizen Labs ile birlikte hareket ediyor.

BAYC, token airdrop’u yapan ilk büyük ölçekli NFT projesi olacak.

BAYC tokenı ile ilgili henüz daha fazla ayrıntı mevcut olmasa da, görünüşe göre ekip tokenı çıkarmadan önce token ekosistemini en sağlam biçimde inşa etmek için çalışıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner