Yükleniyor...

Borsa Token’larından Çıkışlar Devam Ediyor!

Günün en çok değer kaybedenler listesinin üst sıralarında borsa token'ları yer alıyor, borsa token'lar için riskli sürece girildi mi?

Fotoram.io 27

Günün en çok değer kaybedenler listesinin üst sıralarında borsa token’ları yer alıyor, borsa token’lar için riskli sürece girildi mi?

Son zamanlardaki karışıklıktan en çok zarar gören unsurlardan biri, kripto borsaları oldu. SEC’in sıkı tavrıyla karşı karşıya kalan borsalar, bir süredir mücadele veriyordu. SEC’in Binance ve Coinbase’e dava açmasıyla alevlenen kripto endüstrisi, borsa token’larını gözden düşürdü. PancakeSwap (CAKE), OKB ve BNB’deki satış dalgasında son durum ne?

Yatırımcılar Neden Borsa Token’larından Ayrılıyor?

Bir süredir düzenleyiciler ve kripto borsaları arasında devam eden gerginlik, en çok da borsaların token’larını etkiledi. Geçtiğimiz günlerde Binance’e dava açan SEC, BNB’yi geri plana düşürdü. Son 24 saatte yüzde 5,15 düşüş gösteren BNB, günün en çok değer kaybeden 5. coin’i oldu.

Aynı şekilde OKEX ve PancakeSwap’ten çıkışlar devam ediyor. Yalnızca düzenleyici eylemleri değil, teknik problemler ve likidite havuzunda sorun yaşayan borsalar, gözden düşüyor. OKEX borsasının token’i olan OKB, son 24 saatte yüzde 5,40 oranında düştü. PancakeSwap’in token’ı CAKE ise yüzde 6,98 düşerek günün en çok değer kaybeden coin’i oldu.

Ekran Resmi 2023 06 12 11.02.08

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner