Yükleniyor...

Borsalardaki Stablecoin Miktarı Rekor Kırdı, Bu Ne Anlama Geliyor?

CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, kripto para borsalarındaki stablecoin miktarının 17 milyar dolar gibi şaşırtıcı bir rakam ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını gösteriyor.

borsalardaki stablecoin miktari rekor kirdi bu ne anlama geliyor

CryptoQuant tarafından sağlanan veriler, kripto para borsalarındaki stablecoin miktarının 17 milyar dolar gibi şaşırtıcı bir rakam ile tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını gösteriyor. Moskovski Capital CIO’su bu verinin ne anlama geldiğini Twitter üzerinden açıkladı.

Lex Moskovski, merkezi borsalara yatırılan stablecoin’lerde yaşanan büyük artışı CryptoQuant grafiği ile Twitter üzerinden paylaştı. Moskovski tüm bu stablecoin’lerin olası bir Bitcoin düşüşünde kullanılabileceğini söylüyor:

“BTC 28.000 dolar seviyesine düştüğünde, çok hızlı bir şekilde toparlanmasına ve lider kripto para biriminin 34.000 dolar seviyesini hızla geri almasına şaşmamalı.”

Elon Musk, Jack Dorsey ile Bitcoin hakkında “Konuşma” Yapmayı Kabul Etti

Diğer taraftan Elon Musk, Bitcoin hakkındaki eleştirel tweet’lerini sürdürüyor. Bugün erken saatlerde Tesla CEO’su, şüpheli ve biraz rahatsız edici bir şakayı tweet’leyerek Bitcoin maksimalistleriyle alay etmeye çalıştı: “Bir ampulü vidalamak için kaç Bitcoin maksimalisti gerekir?”

Musk, BlockStream’in CSO’su Samson Mow ve hatta Twitter CEO’su Jack Dorsey gibi önde gelen Bitcoin destekçilerinden tepki aldı. Dorsey Musk’a 21 Temmuz’da Jack’in ev sahipliğini yaptığı “B Word” adlı Bitcoin etkinliğinde Musk ile kendisinin Bitcoin hakkında “konuşma” yapmasını önerdi.

Elon Musk bunu kabul etse de bir anlaşmaya varıp varmayacaklarını zaman gösterecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner