Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE) Trader’ları, Varlığın Değerini Yükseltmek İçin Harekete Geçti

Dogecoin (DOGE) destekçileri, son zamanlarda düşüş gösteren DOGE değerini arttırmak için Twitter üzerinden harekete geçti.

doge yatırımcıları değerini yükseltmek için harekette

Dogecoin (DOGE) destekçileri, son zamanlarda düşüş gösteren DOGE değerini arttırmak için Twitter üzerinden harekete geçti.

Kripto topluluğundaki Dogecoin destekçileri, kripto paranın tanıtılmasına yardımcı olabilmek adına #PayMeInDogecoin hashtag’ini başlattı. Şimdiye kadar hashtag kullanılarak 30.000’den fazla tweet atıldığı ifade ediliyor.

#PayMeInDogecoin hashtag’inin popülerleşmesinin ardından, Bitcoin (BTC) destekçileri de #PayMeInBitcoin hashtag’ini başlattılar.

Trend haline gelen Dogecoin hashtag’i, varlığın değerini 1 dolara çıkarmak için yapılan önemli bir hamle olarak dikkat çekti.

Dogecoin ile ilgili attığı tweet’lerle varlığın değerini defalarca yükselten Elon Musk ise henüz bu hashtag’e destek vermiş değil.

Dogecoin yazı kaleme alındığı sırada 0,251800 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner