Yükleniyor...

Cardano, Üç hafta İçinde 50.000’den Fazla Yeni Stake Cüzdanı Ekledi

Cardano veri toplama platformu Pooltool tarafından sağlanan verilere göre, Cardano (ADA), son 3 haftada 50.

cardano ada stake adresi

Cardano veri toplama platformu Pooltool tarafından sağlanan verilere göre, Cardano (ADA), son 3 haftada 50.000’den fazla yeni stake adresi ekleyerek toplam stake adresi sayısını bir aydan az bir sürede %8’den fazla artırdı.

ADA’nın toplam stake cüzdanı sayısı Haziran başında 2.561 aktif havuzdan 608.391’e ulaştı ve platform için başka bir dönüm noktası oldu; ancak şimdi platform 658.965 stake adresini onayladı. Cardano’nun yaratıcısı Charles Hoskinson’ın platformun önümüzdeki haftalarda algoritmik Stablecoin’ler hakkında bir araştırma makalesi yayınlamayı planladığını duyurması gibi son zamanlarda, Proof-of-Stake blockchain platformu birçok yeni gelişmenin ön saflarında yer aldı.

Cardano Çevresinde Artan İlgi

Hoskinson’ın duyurusu, Cardano’nun topluluktaki iyileştirmeleriyle beraber büyük ilgi gördü. Tüm bu ilgi göz önüne alındığı zaman ADA’nın 2021’de muazzam bir büyüme gördüğünü söylemek mümkün.

Cardano, sistemin bir para birimi koleksiyonuna sabitleyerek, işlemler için temel fiyatlandırma oluşturmaya çalıştığı ‘Stabilfees’in uygulanabilirliğini araştırdığını açıkladı. Cardano’ya göre Stablefees’in dahil edilmesi, adil ve öngörülebilir işlem fiyatlandırması sağlamayı amaçlıyor.

El Salvador Görüşmeleri

Diğer yandan, CEO’suna göre tahmin etmek için çok erken olsa da, ADA El Salvador’daki yetkililer ve siyasi partilerle iletişim kurdu ve potansiyel olarak ufukta Nayib Bukele ile bir görüşme yaptı. Charles detaylandırdı:

“Ülke dijitalleşme ve Bitcoin’i yasallaştırmanın ötesine geçme konusundaki ilgilerini kesinlikle dile getirdiler. Dolayısıyla önümüzdeki 2-4 hafta içinde bunu daha iyi anlayacağız.”

Bu konuşmalar ve müzakereler daha somut ve ölçülebilir bir şeyle sonuçlanırsa, Cardano ve ekosistemi için büyük bir anlaşma olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner