Yükleniyor...

Borsalardan Ethereum Çıkışları Son 4 Yılın En Düşük Seviyesinde

Kripto varlık alım satım platformlarındaki Ethereum çıkışları son dört yılın en düşük seviyesine ulaştı.

borsa ethereum eth

Kripto varlık alım satım platformlarındaki Ethereum çıkışları son dört yılın en düşük seviyesine ulaştı. 

Önde gelen kripto veri analiz platformu Glassnode’a göre, kripto varlık alım satım platformlarındaki Ethereum çıkışları son dört yılın en düşük seviyesinde. Birçok kripto yatırımcısı, platformlardan çıkış verilerini bir gösterge olarak kullanıyor.

Bu Ne Anlama Geliyor?

Kripto varlık alım satım platformlarından çıkış hacmi verisi, yatırımcılar tarafından farklı şekillerde yorumlanabiliyor. Ancak bu durumda, ölçütün önemli ölçüde düşmesi nedeniyle bazı yatırımcılar bunu bir düşüş sinyali olarak nitelendiriyor. Diğer taraftan düşük çıkış hacmi, platformların Ethereum rezervlerinin çok düşük olması veya fonlarını bu tür platformlarda tutan yatırımcıların sayısının oldukça düşük değerlere ulaşması nedeniyle oluşabilir.

Ethereum, 4.000 dolarlık önemli destek seviyesini korumaya devam ediyor. Son 24 saatte %2’ye yakın yükseliş yaşayan Ethereum yayın saati itibariyle 4.113 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner