Yükleniyor...

Brave Tarayıcısı Yerleşik Kripto Cüzdanını Başlattı

Brave tarayıcısı, Salı günü gelen güncelleme ile birlikte yerleşik bir kripto cüzdanına sahip oldu.

brave tarayicisi yerlesik kripto cuzdanini baslatti

Brave tarayıcısı, Salı günü gelen güncelleme ile birlikte yerleşik bir kripto cüzdanına sahip oldu. 

Önde gelen tarayıcılardan Brave, son güncelleme ile yerleşik bir kripto varlık cüzdanına sahip oldu. Tarayıcı yıllardır MetaMask gibi üçüncü taraf cüzdan uzantıları ile çalışıyordu ve şimdi kendi yerleşik cüzdanını çıkarak önemli bir adım atmış oldu.

Brave Wallet adlı ürün, Wyre aracılığıyla token satın alınmasına izin veriyor, portföy performansını izliyor ve çok çeşitli tokenları swaplemeye ve NFT’leri saklamaya olanak tanıyor. Cüzdan ise self custody özellikli, diğer bir deyişle kullanıcılar kendi özel anahtarlarını elinde tutuyor. Brave ayrıca tüm Ethereum Virtual Machine uyumlu tokenları desteklediğini de ekledi.

Brave Software, Inc. kripto varlıklar ile ilgilenen bir şirket. Yeni piyasaya sürdüğü yerleşik kripto cüzdanının yanı sıra anasayfası dört kripto varlık platformuna bağlanıyor ve BAT token ödül programı ile dijital reklam gelirinin bir kısmını kullanıcılarla paylaşıyor. Tarayıcının aylık 42 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor. Brave ayrıca 2022’nin başlarında Solana desteği eklemeyi planlıyor. Cüzdan şimdilik Binance Smart Chain, Avalanche ve diğerleri gibi EVM uyumlu zincirlerle entegre durumda. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner