Yükleniyor...

Bu Ethereum Tabanlı Altcoin, Büyük Ralliye Hazır!

Popüler analist ve influencer Coin Bureau, Ethereum tabanlı bir oyun altcoinin önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

sandbox 316

Popüler analist ve influencer Coin Bureau, Ethereum tabanlı bir oyun altcoinin önümüzdeki haftalarda yükselmeye hazır olduğunu söylüyor.

Guy olarak bilinen analist, yeni bir videoda The Sandbox’ın (SAND) piyasadaki en büyük oyun kripto para birimi olabileceğini söylüyor. SAND, video oyunları hayranlarının oyun deneyimlerini oluşturmalarına, sahip olmalarına ve para kazanmalarına olanak tanıyan Ethereum tabanlı bir sanal dünya olan The Sandbox’ın yerel tokenı. SAND, piyasa değerine göre 63. sıradaki kripto varlık ve son yedi gün içinde %35’ten fazla artışla 3.39 dolardan işlem görmeye başladı.

Guy hala oyun altcoinin büyümek için yeri olduğunu düşünüyor.

“SAND’de yükseliş trendinin devam etmesi planlanıyor gibi görünüyor. Bunun birkaç nedeni vardır: Birincisi, NFT’ler. Birkaç dakika önce bahsettiğim gibi, Sandbox’ta NFT’ler, herhangi bir NFT koleksiyonunun en çok ticareti yapılanlarından bazılarıdır. Bu alımların çoğu SAND ile yapılıyor ve bu da talep yaratıyor.”

Guy ayrıca SAND’ın tokenomiklerinin “sağlam” olduğunu savunuyor.

“SAND’ın maksimum 3 milyar arzı var, ilk ve mevcut dağılımı sağlam ve hakediş programı eşit olarak dağılmış durumda. Şimdi, Aralık ayında başlayacak olan başka bir hak kazanmaya (vesting) yaklaştığımızı belirtmekte fayda var. Bu, 300 milyon SAND’in daha kilidinin açıldığını ve potansiyel olarak açık piyasada satıldığını görecek. Son vesting Temmuz ayında gerçekleşti ve o sıralarda SAND fiyatını bastırmış görünüyor. Bu, 1 Aralık’ta yine aynı şeyin olacağını görebileceğimiz anlamına geliyor.

Analist son olarak su ifadeleri kullandı:

“Şimdi, öyle olsa bile, SAND’ın teknik özellikleri iyi görünüyor ve bu, yukarı doğru hareket etmeye devam etmesinin dördüncü nedeni. Hesaplarım doğruysa, kripto pazarının geri kalanının çökmediğini varsayarsak, önümüzdeki haftalarda SAND’in ralliyle 2 kat arttığını görebiliriz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner