Yükleniyor...

Büyüyen Social+NFT Sektörü Oyuncusu “Boom”, Bug Bounty Kampanyası Başlattı

Boom, meta veri deposunun önemli bir direğini oluşturacak olan, gelişmekte olan Social+NFT devriminde kilit bir oyuncu.

1500x500 4

Boom, meta veri deposunun önemli bir direğini oluşturacak olan, gelişmekte olan Social+NFT devriminde kilit bir oyuncu. Merkezi olmayan Social+NFT platformu olarak Boom, kullanıcıların ödüller kazanırken dünyanın dört bir yanındaki önemli fikir liderleriyle etkileşime girmesine ve desteklemesine olanak tanır.

Social+NFT Zamanımızın Sosyal Devrimidir

Son zamanlarda çok fazla hype aldıktan sonra, insanlar ‘metaverse’in gerçekte ne olacağını merak etmeye başladılar. Bununla birlikte birçok görüşün aksine, metaverse hayatımızın içinde olacaktır.

Social+NFT, meta evren İnternet’in ortaya çıkışından bu yana sosyal davranışımızdaki en büyük değişiklik olacak. Hepimiz bir topluluğun parçası olma ve birbirimizle anlamlı ilişkiler kurma arzusunu paylaşıyoruz.

Boom, Oyunun İlerisinde

Boom, merkezi olmayan devrimin bir sonraki aşaması için öncü olan sosyal platformdur. NFT’lerin gücünden yararlanan Boom’daki kullanıcılar, varlıkları üzerinde her zaman tam kontrole sahip olacak, nerede ve nasıl kullanacaklarını seçecek ve istedikleri gibi görüntüleyecekler.

Boom ayrıca insanların hem açık hem de özel alanlarda fikirlerini ifade etmeleri için bir fırsat olacaktır. Kullanıcılar, bir konuyla ilgili bilgilerini dünyayla paylaşabilir veya yenilik yapmak, yeni fikirleri hayata geçirmek için benzer düşünceye sahip bir grup bireyle iş birliği yapabilir.

Bug Bounty Kampanya Detayları

sponsorlu 1

Boom Beta’nın lansmanını kutlamak için ekip, uygulamayı daha iyi hale getirerek dünyanın dört bir yanındaki tutkulu topluluk üyeleriyle birlikte çalışmak istiyor. USDT ödülleri, sistem hatalarını veya UX/UI sorunlarını bulan kullanıcılara dağıtılacaktır. Ekip ayrıca uygulama tasarımı ve işlev önerilerini kabul edecek ve en faydalı olanlara ödüller verecek.

Kampanya 17-24 Kasım tarihleri arasında 7 gün sürecektir.

Nasıl katılırım?

1. Boom’u Twitter (https://twitter.com/boomapporg) hesabından takip edin ve resmi Telegram grubuna (https://t.me/Boomapp_org) katılın.

2. Telegram grubunda paylaşılan bağlantıdan Boom uygulamasını indirin.

3. Bir hesap oluşturun ve Boom’un beta sürümüyle oynayın.

4. Optimizasyon için tüm hataların veya önerilerin ekran görüntüsünü alın.

5. Telegram grubunda paylaşılan  ‘Bug & Recommendation’ form formunu doldurun

6. USDT ödüllerinizi almayı bekleyin.

Bug Kampanyası Ödül Kuralları

‘Bugs’, uygulamanın işlevini etkileyen sorunları ifade eder.

– Bildirilen her BÜYÜK bug için 100 USDT verilecektir

– Bildirilen her KÜÇÜK bug için 50 USDT verilecektir.

‘Recommendations’, yapılabilecek iyileştirme önerilerini ifade eder. Önerilere, görüntüleme hataları, UI yanlış hizalaması, özellik fikirleri ve kullanıcı deneyimini iyileştirecek diğer öneriler dahildir.

– Her mükemmel recommendations için 20 USDT verilecektir.

– Kabul edilebilir her recommendations için 10 USDT verilecektir.

Not: Bir kullanıcının yapabileceği bug veya recommendations gönderimlerinin sayısında SINIR YOKTUR.

Bug veya recommendations gönderimleri, Boom geliştirme ekibi tarafından geçerlilik açısından değerlendirilecek ve ödüller, test süresinin bitiminden sonra dağıtılacak.

Boom için Sırada Ne Var?

Uygulama beta aşamasında giderek daha rafine hale geldikçe, Boom geliştirme ekibi önemli fikir liderlerini platforma getirmeye başlayacak. İlk nesil KoL’ler hazırlanırken, ek kullanıcıları çekmek, platformun erişimini ve popülaritesini organik olarak artırmak için giderek daha fazla tanıtım etkinliği düzenlenecek.

Büyüyen bir topluluğun yanı sıra, Boom’un ademi merkeziyetçi devrimde bir sonraki en büyük şey olmasıyla birlikte çok daha zengin işlevsellik gelecek. Social+NFT, Metaverse kurmaya yönelik bir sonraki en büyük trend olacak ve Boom bu harekete öncülük etmektedir.

En son haberler ve güncellemelerden haberdar olmak için Boom’u sosyal medyada takip edin:

Twitter: https://twitter.com/boomapporg

Telegram: https://t.me/Boomapp_org

Web sitesi: https://www.boomapp.org/

Medium: https://boomapp-org.medium.com/

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner