Yükleniyor...

BTC, ETH, XRP Fiyat Analizi: 10 Ekim 2021

Altcoin'ler, Bitcoin'den (BTC) daha hızlı bir yükseliş eğilimine gösterebilir mi?

analysis graph 960x537 1

Altcoin’ler, Bitcoin’den (BTC) daha hızlı bir yükseliş eğilimine gösterebilir mi? Analist Denys Serhiichuk, Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin durumunu değerlendirdi.

Coin’lerin bir kısmı kırmızı bölgede olduğundan, ayıların inisiyatifi haftanın son gününü ele geçirmiş gibi duruyor. Ancak bu durumun bazı istisnaları var. Temel olarak, XRP oranı dünden bu yana %10’luk bir yükseliş yaşadı.

Bitcoin (BTC) oranı son 24 saatte %0,40 arttı. Günlük grafikte, Bitcoin (BTC) 55.800 dolarda direnci kıramadı ve bunun üzerinde sabitlenemedi, bu da boğaların bir süre için yeterli enerji biriktirmediği anlamına geliyor.

btc 172


Bu durumda, önümüzdeki hafta için daha olası senaryo, yatay yönde 53.000-55.000 dolar aralığında işlem görmesi. Düşük işlem hacmi, alıcıların mevcut zayıflığını teyit ediyor.

Bitcoin, yazının yazıldığı sırada 55.395 dolardan işlem görüyordu.

ETH/USD

Ethereum (ETH), Bitcoin’in (BTC) yükselişini takip edemedi ve dünden beri %1.2 oranında düştü. Etheruem (ETH) ayrıca 3.491 dolarlık destek ile 3.677 dolarlık direnç arasındaki yan kanalda yer alıyor. Bugünkü hafif düzeltmeye rağmen, şu anda ne boğalar ne de ayılar hakim durumda. Alıcılar 3600 dolara ulaşabilirse, gelecek hafta 3700 doları görme şansı yüksek.

eth 120

Ethereum, yazının yazıldığı sırada 3.578 dolardan işlem görüyordu.

XRP/USD

XRP, %11’lik fiyat artışı nedeniyle bugün listenin en büyük kazananı oldu.

XRP neredeyse 1.24 dolarda dirence dokundu. Yükselişe yüksek bir ticaret hacmi eşlik etmiyor, bu da alıcıların bir çıkış için yeterli enerjiyi biriktirmemiş olabileceği anlamına geliyor. Sırasıyla, büyümeyi sürdürmek için daha fazla güç elde etmek için bölgenin 1.10 dolar civarında yeniden test edilmesi beklenebilir. Böyle bir senaryo önümüzdeki haftanın sonuna kadar geçerlidir.

xrp 112

XRP, yazının yazıldığı sırada 1.19 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner