Yükleniyor...

Axie Infinity’nin (AXS) Binance LaunchPad Piyango Bileti Şimdi 250.000 Dolar Değerinde

2020'de satılan Axie Infinity Binance Launchpad piyango tokenleri şimdi 250.

axs

2020’de satılan Axie Infinity Binance Launchpad piyango tokenleri şimdi 250.000 doların üzerinde bir değere sahip. Bu da, %124.900’lük bir artışa eşdeğerdir.

Binance, Blockchain şirketlerinin fon toplamasına ve erişimi genişletmesine yardımcı olmak için Launchpad’i kullanıyor.

Ekim 2020’de Binance’in Launchpad platformu, piyango formatındaki Axie Infinity (AXS) token satışına ev sahipliği yaptı. Binance Launchpad piyango sisteminde başarı şansı, bir kullanıcının hesabında tutulan Binance token (BNB) miktarına ve kullanıcıya tahsis edilen piyango bileti miktarına bağlıdır. Binance, satış sırasında kullanıcıların BNB bakiyesini izleyerek, her bir kullanıcının elindeki varlıkların yedi günlük ortalamasını aldı.

Her piyango bileti için, kazananların Binance spot bakiyesinden 200 dolar değerinde BNB düşüldü. Her piyango biletine tahsis edilen 2.000 Axie Infinity tokeni vardı. O sırada mevcut olan tokenler, 2,97 milyon AXS tokeninin %11’ini temsil ediyordu.

AXS kamu satışı için piyangoyu kazanan ve tokenleri elinde tutan yatırımcılar, tokenlerinin değerinde %124.900 gibi büyük bir artış gördü. AXS token piyango, LaunchPad’de yürütülen on yedinci projeydi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner